Traģisks stāsts par meiteni, kura nogalināja sevi, mēģinot nobiedēt savu draugu

Kāda meitene nejauši ir nogalinājusi sevi, cenšoties izspēlēt joku ar savu draugu.

Abigaila Brauna, 26, bija devusies ballēties kopā ar savu draugu Džeimsu Brumu – viņa atgriezās mājās viena pati pēc nejauka strīda ar draugu. Kā ir rakstīts nāves aprakstā, sieviete, atgriezusies mājās, ir pakārusies, lai gan, visticamāk, ka viņas mērķis nebija sevi nogalināt.

Viņas māte Džeina Rovlenda, 50, saka, ka sieviete noteikti ir vēlējusies tikai sabiedēt savu draugu, lai viņš saprastu, cik ļoti nelaimīga viņa bija par notikušo strīdu.

Lasi vēl: Šīs meitenes traģiskā pašnāvība ir brīdinājums visiem – gan bērniem, gan vecākiem!

Pēc trīs stundām, kurās draugs Abigailai ir ļāvis nomierināties, arī atgriezās mājās – tajā brīdī Abigaila jau bija bez samaņas. Sievietes māte saka, ka telefona zvanā Džeimss ir teicis: “Abigailas vairs nav. Mums bija muļķīgs strīds, viņa aizgāja uz mājām un pakārās. Viņa ir mirusi.”

Džeimss apgalvoja, ka strīds nebija nekas īpašs. Viņiem visa dzīve jau bija izplānota, tādēļ Abigaila noteikti nevēlētos tā rīkoties. Tajā vakarā abi bija pārāk daudz iedzēruši – viņa aizgāja mājās, domājot, ka Džeimss viņai sekos un atradīs viņu laicīgi, tomēr tā nenotika. Tieši šādu notikumu dēļ ir vērts padomāt par to, cik daudz alkohola tiek lietots, lai smadzenēs pēkšņi nenotiktu “klikšķis”, un tu neizdarītu pilnīgas muļķības, kas var maksāt tavu dzīvību.

Avots: viralthread.com


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close