Ūdensvīra zīmē dzimušie – mērķtiecīgi un godkārīgi

landscape_nrm_1420491106-aquarius

No 20. līdz 31. janvārim dzimušie ir Gaisa stihijas Ūdensvīri – cilvēki ar lielisku humora izjūtu un labām oratora dotībām. Tāpēc viņi tiecas pēc tiem, kas ir radoši, ar prieku iesaistās dažādos pasākumos un labprāt ceļo. Šī tipa cilvēkiem patīk darboties kopā un īstenot kopīgas ieceres. Viņiem nav simpātiski cilvēki, kuri nespēj izrādīt iniciatīvu, ir pārāk nosvērti un analītiski. Veiksmīgas attiecības ar cilvēkiem, kuri dzīvē sevi ir realizējuši.

No 1. līdz 10. februārim dzimušie ir Ūdens stihijas Ūdensvīri – šī tipa cilvēki apveltīti ar labu intuīciju un spēju saskatīt cilvēku patieso būtību. Viņiem patīk darboties savā nodabā un baudīt savas darbības augļus, tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kas ir patstāvīgi un uz kuriem var paļauties. Labprāt brīvo laiku pavada kopā ar tiem, ar kuriem saista kopīgas intereses un pasaules redzējums. Nepatīk, ja ierobežo vai nerēķinās ar viņu vajadzībām.

No 11. līdz 19. februārim dzimušie ir Uguns stihijas Ūdensvīri – viņi ir atklāti un tieši. Ne visi spēj bez apvainošanās uztvert šo tiešumu. Būdami atbildīgi un par sevi pārliecināti, šī tipa cilvēki ir prasīgi pret sevi un citiem. Viņiem patīk tie, kas pēc kritiena spēj piecelties un doties uz priekšu. Nepatīk neizlēmīgie un tādi, kam jāsaka priekšā, kas būtu darāms. Par partneriem izvēlas cilvēkus ar stipru raksturu un tos, no kā var kaut ko jaunu iemācīties.

la.lv

Leave a Comment