Video: airBaltic aicina visus šajos Ziemassvētkos būt kopā

Video pieejams šeit: https://www.facebook.com/airBaltic/videos/745372109163188/

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic sūta sirsnīgu gada nogales sveicienu video, kas aicina ikvienu šajos Ziemassvētkos būt kopā ar saviem tuvākajiem.

Video galvenā ideja ir atgādināt visiem, ka mājas ir tur, kur atrodas mūsu sirds, neraugoties uz to, cik tālu mūs dzīve ir aizvedusi. Galveno tēlu šajā video atveido latviešu aktrise Elīna Vaska, kura arī spēlējusi galveno lomu latviešu filmā “Es esmu šeit” un 2016. gadā ieguva labākās aktrises balvu Latvijas nacionālajā filmu festivālā “Lielais Kristaps”.

Video radījusi reklāmas aģentūra DDB sadarbībā ar studiju Nonsense.tv.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti un Ļvovu.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 34 lidmašīnas: 14 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru