VIDEO: pēc 21 gada izvarotā un izvarotājs publiski pārrunā notikušo – tas ir kas nebijis!

Capture

Šis ir stāsts, kas liek paskatīties uz traģisku situāciju no vairāk nekā vienas puses. Šie cilvēki pierāda, ka, gadiem ritot un dzīvei mainoties, arī perspektīva par notikušo mainās, taču tā nemazina emocijas, kas vajā gan upuri, gan varmāku. Viņi ir atklājuši savu formulu, kas ir ļāvusi tikt pāri notikušajam.

Šie divi cilvēki satika viens otru, būdami pavisam jauni – meitenei bija 16 gadi, bet puisim 18. Tagad, vairāk nekā pēc divdesmit gadiem, viņi ir pilnībā izpratuši viens otra motīvus un rīcības iemeslus, un tas ir nesis mieru viņu dvēselēm.

Kas ir pats drosmīgākais – viņi savu formulu ir atklājuši visai pasaulei drukātā un video formātā, un rosina mūs visus paskatīties uz seksuālas vardarbības jautājumiem globāli.

Lasi vēl: Sieviete izglābj no nāves savu izvarotāju; Kāpēc?

Pāršķir lapu, lai uzzinātu vairāk par šo situāciju!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close