Vīrieši atklāti runā par brīžiem, kuros nolēmuši: “Es gribu viņu apprecēt!”

Ja vīrietis ir gatavs tevi precēt, tad zini vienu – viņš tevi no sirds mīl. Kā vīrieši apraksta brīdi, kad ir nolēmuši savu sievieti precēt? Lūk! 

Kad mēs dejojām lietū

«Es atceros kā mēs sēdējām pludmalē un vienkārši skatījāmies viens otram acīs, bet tad pēkšņi sāka līt lietus. Es šajā brīdī biju ļoti, ļoti laimīgs».

Ar viņu ir ļoti viegli 

«Mēs neticam laulībām, bet ilgi pirms viņa palika stāvoklī ar manu dēlu es jau jutu, ka viņa man ir kā labs draugs un partneris. Mums ir ļoti viegli vienam ar otru. Mēs saprotamies no pusvārda un tas ir tik satriecoši!».

Lasi vēl: Mana tēva recepte – kādu vīrieti man vajadzētu apprecēt

Viens skatiens un es visu sapratu

«Es sēdēju kopā ar viņu uz dīvāna pie viņas vecākiem un mēs skatījāmies filmu. Es pagriezos pret viņu un paskatījos – viņa sēdēja tik mierīga, laimīga un apmierināta ar kaķi rokās un es sapratu, ka es viņu mīlu».

Kad viņa man pateica, ka ir stāvoklī

«Ja godīgi, es tiešām nezināju, vai es ar viņu vēlos būt kopā visu dzīvi vai nē. Tad pēkšņi viņa man saka, ka ir stāvoklī. Es zināju, ka tā ir zīme no paša Dieva un nekavējoties viņu bildināju. Ir pagājuši jau 15 gadi un esmu laimīgs».

Es viņu bildināju pēc seksa

«Es viņu bildināju uzreiz pēc mūsu pirmā seksa, tas bija ļoti spontāni un nebija romantiski. Kad mēs mīlējāmies es pie sevis nodomāju: «Es šo varu darīt līdz pēdējai savas dzīves dienai». Un tā arī sanāca».

Avots:

Leave a Comment