Pretmalārijas zāles
Šajā sarakstā: “Akrikhin”, “Hloridine”, “Pirimetamīns”, “Tindurīns” un citi.
Pretiekaisuma līdzekļi
Tas ietver iemīļoto “Analgin” un tā analogus, kuru ir vairāk nekā 30. Kā arī “Indometacīns”, “Butadions” un “Penicilamīns”. Regulāra šo zāļu lietošana veicina asins slimību (agranulocitozes) attīstību.
Bīstamas izrādījās arī zāles pret vairogdziedzera slimībām “Kordimazols”, “Karbimazols” un citas līdzīgas iedarbības zāles.
Līdzeklis epilepsijas ārstēšanai,
Proti, “difenīns” vai “fenitoīns”. Pēc zinātnieku domām, šīs zāles veicina anēmijas attīstību un tām nav pietiekamu ārstniecisko īpašību.
Pretdrudža zāles
Pēdējo 50 gadu laikā ar farmaceitu pūlēm ir radīti vairāki leikopēnijas (leikocītu deficīta) veidi, kas izraisa nekrotizējošo tonsilītu un citas slimības. Un, pēc zinātnieku domām, visa vaininieks ir pretdrudža zāles, ko plaši izmanto medicīnā: visas zāles, kas satur pirazolonu (Tribuzon, Butadione) un sulfonamīdus (Sulfazin).
Lasi arī: Izvēlies auskarus un uzzini, kāds spēks slēpjas tevī
Turklāt izrādījās, ka lielākā daļa šo zāļu veicina trombocitopēnijas attīstību. Pa ceļam atklājās medicīnisko recepšu būtība, kas kļuva liktenīga daudziem pacientiem. Izrādās, ka piridoksīns, ko lieto anēmijas ārstēšanai, veicina tās attīstību, bet tiklopidīns, kas palīdz bloķēt asins recekļu veidošanos, tiek nozīmēts tieši pret trombemboliju.
Varam droši apgalvot, ka farmācija mūsdienu medicīnu ir novedusi strupceļā. Rietumos viņi jau aktīvi cīnās ar šīm zālēm, izmantojot ilgus, sarežģītus skandālus un tiesas procesus. Un tas nes augļus — daudzas zāles jau ir aizliegtas. Diemžēl mūsu valstī šie aizliegumi vēl nav ieviesti. Bet tagad jūs zināt visbīstamāko un bezjēdzīgāko zāļu sarakstu, turieties no tām tālāk.
Rūpējies par sevi un savu veselību! Un neaizmirstiet dalīties ar rakstu ar saviem draugiem.