Žāvētas plūmes svara zaudēšanai

zavetas-plumes-664x433

Plūmes, viens no veidiem, kā var zaudēt svaru, iesakām pamēģināt.

 

Visvienkāršākā recepte – vajag sasmalcināt 8 žāvētas plūmes, sajaukt ar glāzi beztauku kefīra un izdzert vakariņu vietā. Pārējā laikā ēdam kā parasti, bet nedrīkst pārlieku ēst saldu un treknu. Šai receptei ir izteikts vēdera izeju mīkstinošs un urīndzenošs efekts, tāpēc dzert kefīru brokastīs vai pusdienu laikā nav ieteicams. Taukus žāvētās plūmes nesadedzina, tieši tāpat kā to nedara arī citi pārtikas produkti.

Tiem, kuri necer uz kefīra pozitīvo iedarību, iesaku ņemt 150 gr biezpiena un sajaukt ar 6 – 8 žāvētām plūmēm. Lai zaudētu svaru ar šo metodi, vakariņas jāēd 3 stundas pirms gulētiešanas un jāveic fiziskie vingrinājumi, īpaši labi ir preses vingrinājumi un pastaiga. Šī metode ļoti labi atjauno gremošanu pēc olbaltumvielu diētām, bet ilgi pieturēties pie tās nav ieteicams.

 

Jūs varat „iedzīvoties” kuņģa darbības traucējumos, kuras pavadīta graizes, atūdeņošanās, organismam nepieciešamo vitamīnu un minerālu zudums.

Trešā recepte tiek pieskaitīta pie klasiski attīrošām. 100 gramu žāvēto plūmju un 100 gramu aprikožu samaļ gaļas mašīnā. Maltajai masai pievieno 2 ēdamkarotes sasmalcinātas sennas un 50 gr linsēklu. Maisījumam var pievienot 1 – 2 tējkarotes medus. Produktu uzglabā ledusskapī, cieši noslēgtā stikla traukā.

Lai arī: Gribi notievēt? Recepte ir tikai viena, un tev tā ir jāzina!

Lieto pa 1 tējkarotei no rīta, pirms brokastīm un pa 1 deserta karotei pēc vakariņām. Tas ir ļoti stiprs vēderu mīkstinošs un žulti dzenošs līdzeklis, eksperimentēt nav vērts, ja ir problēmas ar aknām un žults pūsli.

30-interesanti-fakti-2-7

Leave a Comment