Ziedu horoskops – nemāciet Mežāzi dzīvot!

No 22. līdz 31. decembrim dzimušie ir Ūdens stihijas Mežāži, un viņu zieds pēc ziedu horoskopa ir Ēdelveiss.

2487045668_p

Ēdelveisa zīmē dzimušajiem piemīt laba drauga rakstura īpašības, jo uz viņiem noteikti var paļauties. Viņi ir nosvērti, darbīgi un akurāti. Patīk brīvība, svaigs gaiss, daba un plašums. Nepatīk, ja tos ierobežo, tad viņi kļūst sīkumaini un dzēlīgi. Prot izveidot labu karjeru, jo vienmēr domā skaidri un prot savaldīties. Visu dzīvi mācās, tāpēc ar gadiem kļūst arvien valdzinošāki. Svarīga ir saskaņa ģimenē un darbā.

 

No 1. līdz 10. janvārim dzimušie ir Uguns stihijas Mežāži, un viņu zieds ir Genciāna. 

2497

Genciānas zīmē dzimušajiem piemīt zināma noslēpumainība. Viņi ir mērķtiecīgi, atsaucīgi un izpalīdzīgi, dzīvē iecerēto sasniedz ar strādīgumu un centību. No dabas kautrīgi, tāpēc nemīl lielas kompānijas. Darbojas ar degsmi un ieinteresētību. Nepatīk, ja viņus kritizē, tad viņi norobežojas no citiem un izvēlas darboties vienatnē. Ik pa laikam patīk pasapņot par to, kā būtu, ja būtu.

 

No 11. līdz 20. janvārim dzimušie ir Zemes stihijas Mežāži, un viņu zieds ir Dadzis.

7341513598_b

Dadža zīmē dzimušie ir lieliski draugi un ģimenes cilvēki. Ģimene viņiem ir patvērums, kur var atpūsties no ārpasaules un atveldzēt dvēseli. Viņi ir ar savu asumiņu, tāpēc nezinātājam var rasties priekšstats, ka ar viņiem nav viegli sadzīvot, bet, iepazīstot tuvāk, atklājas labsirdība, iecietība un dāsnums. Patīk, ja tiek pamanīti un novērtēti. Nepatīk, ja steidzina vai nosaka, kad un kā kaut kas darāms.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment