10 veidi, kā patiesi satikties, nesalaužot sev sirdi

Esi godīga ar saviem nodomiem.

Neizlemiet, ka esat apmierināts ar “brīvām attiecībām”, ja jūs slepeni cerat uz kaut ko nopietnu. Ja jūs vēlaties ģimeni, esiet godīgi no paša sākuma. Ja viņam pietiek ar intrigu, labāk, ka jūs to zināt, cik drīz vien iespējams.

Lasi arī: Izvēlieties kristālu un saņemiet ziņu par nākotni!

Atzīsti, kad esi vīlusies.

Tā vietā, lai saglabātu visas jūtas sevī, vienkārši nešķist histēriskai, atklāti sakot, kad kaut kas jūs sarūgtina. Tas kā vīrietis reaģē uz to, parāda, vai viņš ir cienīgs tava laika. Ja jūsu jūtas viņam ir svarīgas, viņš palīdzēs atrisināt šo situāciju. Ja viņš uzvedas tā, it kā jūs esat pārāk emocionāla, un viņam par to nav jāuztraucas, jums jāatstāj šis cilvēks.

Nekad nemēģiniet būt ideāla

Neuzsāciet spēlēt, kad tu esi ar viņu, tikai, lai atstātu iespaidu. Nemēģiniet būt kruta. Esi pati.

Izvēlies patiesību.

Kaut arī par kaut ko var vieglāk samelot, ir jāpaskaidro patiesība. Nesāciet attiecības ar meliem. Nekautrējieties par savu pagātni vai savu personību.

Pārstāj atvainoties.

Jums nav jāsaka “Man žēl”, ja teicāt pārāk daudz vai pārāk ātri atbildat, vai arī mīli pārāk skaļi. Pieņemiet savas emocijas. Tas nav kaut kas, par ko jums vajadzētu kaunēties.

Parādiet savu maigo pusi.

Nolaidiet sienas ap sirdi. Ļaujiet sev būt neaizsargātai. Parādiet personai to, ko ir redzējuši tikai daži cilvēki, un jūs redzēsiet, cik daudz viņš saprot, tas ir vērts, lai uzzinātu viņu vairāk, vai arī, lai redzētu, cik kritisks viņš ir, un ka viņu būtu jāatstāj.

Novērojiet.

Patiesi klausies citu personu, pievērsiet uzmanību viņa darbībām. Tā vietā, lai neraizētos par trauksmes pazīmēm, jo ​​jums ir stipra sajūta, uzdodiet sev jautājumu, vai šī persona ir piemērota jums, vai arī jūs vienkārši vēlaties, lai viņš nāk klajā.

Lasi arī: Ja viņš dara šīs 7 lietas, viņš patiešām tevi mīl

Uzņemties atbildību par savām darbībām.

Ja jums ir pieredze darbā ar toksiskiem cilvēkiem, atzīsti to. Atzīt, ka esat pieļāvis kļūdas un ka jūs varat mainīt savu darbības veidu. Atcerieties, ka jūs pats kontrolējat savu likteni.

Pārtrauciet mēģināt cienīt citus.

Sāciet domāt par sevi, lai būtu attiecībās, kas padara jūs laimīgu.

Pieņemiet sevi.

Ja tu iemācies mīlēt sevi, tad tev nebūs jāizliekas vai jāaizsedz savi kompleksi. Jums būs ērtāk būt par sevi, un, ja kādam tas nepatīk, tad jūs zināt, ka bez tā jums ir labāk.

Avots

loading...

COMMENTS

Leave a Comment