11.11 un 12.12. – spoguļdatumi, kuriem piemīt maģisks spēks

Cilvēce visā savas pastāvēšanas gaitā vienmēr meklējusi visā kādu slēptu nozīmi. Kas attiecas uz skaitļiem, tie jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu bija īpašas uzmanības un pat pielūgsmes objekts, vēsta portāls la.lv. 

Numeroloģija skaidro ne tikai to, kas ir labi vai slikti, bet arī stāsta par pagātni un ļauj ielūkoties nākotnē. Šai ziņā tā pat var būt precīzāka nekā citi pareģošanas veidi.

12. decembris parādīs, vai esi gatavs 2017. gadam, vai esi gatavs pieņemt un labot savas kļūdas, kas pieļautas aizejošajā, 2016. gadā.

Spoguļdatumu spēks
Īpašs spēks piemīt ne pašiem skaitļiem, bet to kombinācijām. Vai tu kādreiz esi aizdomājies par to, kāpēc cilvēkiem patīk izvēlēties “skaistus” skaitļus, piemēram, kāzām? Lieta tāda, ka spoguļdatumu jau kopš seniem laikiem izslavēti to īpašā spēka un maģijas dēļ.

Pat senie pareģi un magi uzskatīja, ka skaistie skaitļi atbaida ļaunos skaitļus, dāvājot labiem cilvēkiem pozitīvu enerģētiku.

Mūsdienu ekstrasensi pilnībā piekrīt šai domai. Datoros informācija ir nuļļu un vieninieku apkopojums, tātad viss, kas mums apkārt – tie ir skaitļi.

Viss Visums – milzīgs skaitļu apkopojums. Arī mēs ar jums varam tikt izteikti skaitļu valodā!

Spoguļdatumi, izrādās, ir ārkārtīgi pozitīvi un labvēlīgi laika nogriežņi. Spoguļdatumos labi plānot liktenīgas un izšķirīgas tikšanās, svinēt svētkus.

Tā vai cita datuma spēks atkarīgs no “spoguļattēla dziļuma”. Visspēcīgākās dienas ir, piemēram, 10.10.2010 vai 01.01.2001. Tās sastopamas ļoti reti, tāpēc dāvā īpaši daudz veiksmes. Numerologi uzskata, ka šādos datumos cilvēku priekšā atveras visi apvāršņi un visas durvis.

Jāatzīmē arī tādas kombinācijas kā 20.11.2011, kur identiska ir pirmā un pēdējā puse. 11.20.2011. ir vēl spēcīgāks skaitlis nekā iepriekšējais piemērs, jo ir tiešā veidā spoguļskaitlis.

Šādās dienās vēlams radīt vai iegādāties talismanus, amuletus, izdzīt ļaunos spēkus un paaugstināt enerģētiku ar meditācijas vai lūgšanu palīdzību.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu tieši par 12.12 datumu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru