TESTS: izvēlies pašu muļķīgāko cilvēciņu un uzzini par sevi ko jaunu (vai vēlreiz pārliecinies par zināmo)

Mūsu izvēle spēj raksturot personību pat tad, ja runa ir par sīkumiem. Piedāvājam tev vienkāršu testu: izvēlies, cik no šiem cilvēkiem šķiet gluži muļķīgi – tavs domu gājiens tevi pārsteigs.

Izvēlējies? Tagad apskati rezultātus.

№ 1

Tu esi līderis, visticamāk, ekstraverts. Citi uzskata, ka uz tevi var paļauties, bet tajā pašā laikā tu esi arī mazliet stūrgalvīgs. Tu bieži pieņem pārāk sasteigtus risinājumus – pamēģini tērēt mazliet vairāk laika tam, lai kārtīgi apdomātu savu rīcību.

№ 2

„Septiņas reizes nomēri, vienu reizi nogriez” — tas tevi raksturo visprecīzāk. Tava prioritāte ir gudrība un emocionālā stabilitāte. Tiesa – tu mīli dažreiz pārlikt atbildību uz citiem. Tu esi labs cilvēks, un dažkārt cilvēkiem rodas kārdinājums izmantot tevi.

Lasi vēl: Psiholoģisks tests. Attēls daudz pastāstīs par tavām attiecībām ar otro pusīti!

№ 3

Tev patīk pasapņot, bet tavi sapņi ir ļoti reāli. Jāsaka, ka tu praktiski vienmēr nonāc līdz mērķa sasniegšanai. Bieži esi nesaprasts, jo tavi uzskati daudziem šķiet pārāk ekstravaganti.

№ 4

Tu esi principiāls cilvēks ar stipru raksturu. Tev par visu ir savs viedoklis un tu vienmēr esi gatavi iet pret sistēmu. Taču esi piesardzīgs: neveic nekādas darbības sev par ļaunu tikai tādēļ, lai pierādītu kaut ko citiem.

Avots: adme.ru


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close