11 soļi pretim seksam kā svētam rituālam

1

Lielākais nepareizais priekšstats par seksu ir, ka tas ir aizliegts vai nepareizs. Patiesībā sekss ir svēts. Kā tīra kosmiska enerģija sekss ir fizisks akts, kas sniedz tiešu savienojumu ar dievišķo.

Sekss ir cilvēces pamatfunkcija. Tam ir milzīga loma fiziskajā veselībā un ķermeņa vitalitātē. Pārmērīga nodošanās seksam kā jebkura atkarība šos aspektus ietekmē negatīvi.

Modernajā sabiedrībā sekss ir pilnībā ārēji fokusēts. To vēro skatītājs no malas, skatoties pornogrāfiskus materiālus, un dzīva cilvēka ķermenis tiek aizstāts ar plastikāta izstrādājumiem.

Lai gan šī plaši izmantotā metode noteikti izraisīs orgasmu, tas būs dzīvniecisks un īss – vidēji 22 sekundes. Izbaudot seksu šādā veidā, mēs tiekam aizvesti no tagadnes. Tagadne ir vienīgā patiesība, kas pastāv. Tā aizved mūs ārpus mums pašiem, kad Svētais grāls – sekss kā savienošanās ar dvēseli – ir iespēja, kas pastāv kopā ar mums jebkurā laikā, visu laiku.

Lasi vēl: Mīlestības horoskops. Saderība, komunikācija, sekss

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā uzlabot savu seksuālo dzīvi!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Paņem savu Laimīgo Biļeti jau šodien

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close