11 stabilas pazīmes, ka tava otrā pusīte ir greizsirdīga

4. Ja mīļotais cilvēks izrāda acīmredzamas diskomforta pazīmes, kad tu runā ar kādu citu, tad viņš/-a ir pilnīgi pārliecināts, ka tu viņu krāp.

Lasi arī: Pašas pievilcīgākās sievietes, ņemot vērā Zodiaka zīmi

5. Vai tavs sirdsāķītis izmisīgi cenšas saglabāt kontaktu arī tad, kad veic ierastas aktivitātes, piemēram, esi darbā? Ja šim cilvēkam nepieciešamas atskaites par vissīkāko darbību, tas nozīmē, ka viņš/-a nedomā, ka esi tur, kur tu saki.

6. Vai tu raksturotu savu otro pusīti kā pārāk pieķērušos tev? Nu, tādu kā dadzis? Ja šis cilvēks pavada ikkatru brīdi ar tevi un tikai ar tevi, tā nav vajadzība, bet gan greizsirdība!

7. Kad cilvēkā iezogas greizsirdība, viņš lūdz citus darīt lietas, kuras citādi nelūgtu darīt. Jo prasīgāks un piekasīgāks kļūst mīļotais cilvēks, jo vairāk viņš/-a cenšas likt tev pierādīt uzticību.

8. Kotrolējoši cilvēki ir atrodami daudzās attiecībās, arī tad, ja viss sākotnēji šķiet normāli. Manipulēšana ir viņu iecienītākā taktika, ja viņi uzskata, ka tu varētu viņu krāpt.

9. Manipulēšana var būt visai emocionāla – īpaši jāuzmanās, ja otrā pusīte liek tev bieži justies vainīgam pat par niecīgākajām lietām.

Lasi arī: Saki šīs 6 frāzes sievietei un tu viņai liksi justies mīlētai un cienītai

10. Vai mīļotais cilvēks ir sācis visu vainu novelt uz taviem pleciem? Tā ir visai populāra taktika, ko iecienījuši greizsirdīgi cilvēki.

11. Ja tava otrā pusīte uzvedas tādā veidā, kas liek domāt, ka viņš/-a vēlas tevi paturēt tikai sev, tas liecina, ka viņu ir “aprijusi” greizsirdība. Noteikti piesargies, jo šis cilvēks vēlas laupīt tev tavu identitāti!

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru