Pašas pievilcīgākās sievietes, ņemot vērā Zodiaka zīmi

Visas sievietes ir skaistas, tas ir bez šaubām, tomēr vispievilcīgākie ne vienmēr ir skaistākie. Protams, tajā pašā laikā kādam ir gan skaistums, gan harizma, gan prāts. Astrologi pastāstīs, kuras zodiaka zīmes pārstāves ir vispievilcīgākās.

Visinteresantākās sievietes, pēc vīriešu domām, ir tās, kas spēj radīt emocijas, piesaistīt uzmanību un, pats galvenais, saglabāt viņu. Vismazāk vīriešus piesaista savtīgas sievietes. Sievietei, saskaņā ar lielāko daļu vīriešu, jādod viegluma sajūta un jāizraisa vīrieti uz dažādām pozitīvām emocijām. Protams, ne vienmēr ir iespējams dot pozitīvas lietas mūsdienu pasaulē, bet tas joprojām ir galvenais iemesls, kāpēc vīriešiem, vienas sievietes patīk, bet citas ne.

Auns

Auns patiešām patīk vīriešiem, jo viņiem ir daudz raksturīgu iezīmju, kas līdzinās vīriešiem. Šīs sievietes var šķist daudz pievilcīgākas nekā citas, jo bieži vien viņiem sakrīt hobiji un vaļasprieki, un sarunu sākšanai un uzmanības pievēršanai tam ir izšķiroša loma. Auni, kā likums, arī izskatās ļoti pievilcīgi. Vārdu sakot, šīs dāmas var uzskatīt par vadošās pozīcijas kandidātiem pievilcības vērtējumā. Vienīgā problēma ar Auniem ir viņu taisnīgums, kas dažkārt spēlē pret viņām.

Lasi arī: Darba svētkos LNT piedāvā īpašu programmu

Vērsis

Vērsis piesaista ar savu izskatu. Attiecībā uz izskatu, ar šīm dāmām neviens nevar salīdzināties, bet pārējos gadījumos sievietēm – Vērsim ir lielas problēmas. Ļoti bieži viņas pārāk daudz fiksējas uz sevi, aizmirstot, ka mīlestība un attiecības prasa savstarpīgumu. To defektus kompensē izskats, bet ne vienmēr. Galvenais Vērša vājums ir viņu pārmērīgais mērķis. Ja jūs jautāsiet, kurām no visām meitenēm ir visaugstākais pašnovērtējums, lielākā daļa vīriešu sacīs, ka tas ir Vērsis. Spēlēt tikai mīlestību nav vīriešu priekā, tāpēc Vērsis ir vairāk piemērots tiem, kas mīl meklēt mīlestību.

Turpini lasīt nākamā lapā…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru