18. jūnija dienas horoskops – būs labāk, nekā esi iztēlojies!

Iepazīsties ar savu šīs dienas horoskopu – uzzini, ar ko tev rēķināties un kas tevi sagaida!

Mēs esam sagatavojuši katras Zodiaka zīmes prognozi šai dienai. Tā tev palīdzēs būt gatavam jebkuram dzīves šķērslim, ko tev priekšā liek liktenis.

Uzdrīksties, baudi, izkāp no savas komforta zonas un dzīvo katru dienu!

AUNS

Neprasi nevienam to, ko pats nespēj pretī dot. Šodien būs vēlreiz jāpārdomā savas prioritātes, lai varētu nolikt visu malā un mierīgi uzelpot.

VĒRSIS

Šis ir laiks, kad jādomā par sevi – tas šobrīd ir galvenais. Viss, ko darīsi, nāks atpakaļ – būsi laipns pret citiem, tādi pret tevi arī būs citi – un tā visās jomās.

DVĪŅI

Liksies, ka visi kaut ko pret tevi perina, jo sagaidīsi nebijušu laipnību, bet šī diena vienkārši ir tāda. Pieņem to, ko tavā labā dara.

VĒZIS

Nevajag citiem uzspiest savu viedokli – tā būs labāk visiem. Centies būt pēc iespējas ieturētāks, savaldies, kad arī tiec izaicināts.

LAUVA

Būs jāsaprot, ka tev ne vienmēr ir taisnība. Apkārt būs ļoti saprātīgi cilvēki, no kuriem varēsi daudz ko mācīties. Pavērsies jauni horizonti.

JAUNAVA

Fiziskas aktivitātes palīdzēs attīrīt prātu no negatīvajām domām. Nevajag spriest par ātru – jāpagaida, jāuzklausa fakti, pirms nosliecies uz vienu pusi.

Lasi vēl: Enerģijas apmaiņa starp vīrieti un sievieti. Kā atvērt čakras, lai dzīvotu pilnīgu dzīvi

SVARI

Ļoti patīkamu emociju diena, enerģijas pieplūdums. Kavēšanās atmiņās, nostaļģija, patīkami cilvēki, sevis novērtēšana – tas ir tas, kas tevi šodien sagaida.

SKORPIONS

Tev ir visas iespējas pārspēt pašam sevi. Jo augstākus mērķus uzstādīsi, jo vieglāk būs tiem sekot. Mazliet piebremzē ar spontānu lēmumu pieņemšanu.

STRĒLNIEKS

Gribēsies apkārt mierīgu, jauku atmosfēru. Šodiena būs ikdienišķa, bet vakars ir jāpadara īpašs – romantiskas vakariņas ir labākais lēmums.

MEŽĀZIS

Pašam būs par sevi jāatbild, lai arī gribēsies, lai visu tavā vietā izdara kāds cits. Nāksies ieskatīties spogulī, lai ieraudzītu, kā tu izskaties no malas.

ŪDENSVĪRS

Esi atklāts pret draugiem, citādāk vari iemantot drīzāk ienaidniekus. Ja pats sev atzīsi to, ko jūti un kas notiek tavā dzīvē, paliks mazliet vieglāk.

ZIVIS

Nokārto nenokārtotās lietās, lai iestātos sirdsmiers. Ja jūti, ka kaut kas nav izdarīts līdz galam, tad drošības pēc vēlreiz visu pārbaudi.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close