Atceries filmu “Mūžīgā aukle”? Lūk, kā tagad izskatās Kriss – īsts grieķu dievs!

“Mūžīgā aukle” noteikti daudziem ir viena no mīļākajām bērnības filmām – vēl joprojām to varētu skatīties neskaitāmas reizes.

Kā nekā, filmas galveno lomu ieņēma izcilais aktieris Robins Viljamss, tēlojot tēvu, kurš iejūtas aukles ādā, lai pēc šķiršanās no sievas vairāk laika varētu pavadīt kopā ar saviem bērniem.

Filma ir pilna ar dažādām emocijām, pamācībām un arī smieklīgiem brīžiem, kas noteikti paliek atmiņā. Ja tu vēl neesi redzējis šo filmu, tā noteikti ir jānoskatās.

Viens no “aukles” bērniem bija puisis Kriss. Toreiz viņš vēl bija pavisam jauns, bet tagad ir pagājuši diezgan daudzi gadi, un viņš jeb aktieris Metjū Lavrencs pa šo laiku ir pamatīgi mainījies.

Šādu tu viņu noteikti atceries:

Un, lūk, kā viņš izskatās tagad:

Lasi vēl: Vai atceries aģenti 99 no seriāla “Ķeriet Smārtu”? Lūk, kā viņa izskatās tagad!

Saistīts attēls

Attēlu rezultāti vaicājumam “matthew lawrence 2017”

Avots: viralthread.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close