2023. gads pēc slāvu kalendāra ir Uguns zirga gads – ko tas nesīs

Slāvu Horo***ps ir mūsu senais austrumu horoskopa analogs. Pēc senču domām, katru gadu tiek slavēts viens no sešpadsmit dzīvnieku talismaniem. Šoreiz Uguns zirgs ir pagodināts valdīt pār pasauli.

Mēs visi tiecamies pēc panākumiem, taču ne vienmēr zinām, kas tajā vai citā laika periodā ir jādara, lai tos sasniegtu. Eksperti pastāstīja, ko sagaidīt no 2023. gada un kā šajā grūtajā laikā var piesaistīt veiksmi. Galvenais, pēc ekspertu domām, ir atbrīvot prātu no negatīvas attieksmes.

Prognozes 2023. gada Uguns zirga gadam

Saskaņā ar seno slāvu zīmēm un novērojumiem, Zirga gads vienmēr ir saistīts ar straujām, dinamiskām un ne vienmēr prognozējamām izmaiņām dzīvē. Kas attiecas uz globālajām izmaiņām pasaulē, tad šeit tās būs vismazāk paredzamas. Grūti pateikt, ko tieši Uguns zirgs ir sagatavojis jums un man, taču eksperti uzskata, ka mēs varēsim daļēji ietekmēt to, kas notiks. Pie tā būs vainīgs kolektīvais prāts. Tas, kas notiek pasaulē, atspoguļos cilvēku vairākuma vēlmes. Disonanse sabiedrībā radīs haosu.

Lasi arī: Austrumu prognoze pēc jūsu dzimšanas gada 2023. gadam

Kas attiecas uz katra cilvēka dzīvi atsevišķi, tad Uguns Zirga gadā mums ir reāla iespēja gūt panākumus, bet tikai vienā jomā. Jau iepriekš būs jāizdara izvēle, kur izrādīt maksimālu aktivitāti – biznesā vai mīlestībā. Noķert divus zaķus ar vienu akmeni nebūs iespējams, tāpēc mēģiniet pieņemt lēmumu pēc iespējas ātrāk, lai netērētu laiku.

Visvairāk veiksies tiem cilvēkiem, kuri zina, ko vēlas. Ja pēkšņi esat tajā dzīves posmā, kad mērķi ir neskaidri un nesaprotami, tad Uguns Zirgs palīdzēs jums to novērst. Nebaidieties meklēt jaunu darbu, jaunus hobijus. Motivācija un entuziasms noteikti nāks. Jums būs nepieciešama drosme un aktivitāte. Galvenais ir neriskēt, ja situācija to neprasa.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment