4 pazīmes, ka jūsu ego pakāpeniski izšķīst

Šodien runāsim par 4 ego izzušanas pazīmēm!

Prāts nomierinās

Pirmais posms ir tāds, kas vispārēji jūtams starp cilvēkiem, kuri piedzīvo savas apziņas atmodināšanu. Lai pieskartos personai, kura jūs patiešām esat, jums ir jāapgūst tas, kas patiešām jūtams, bez jebkādām domām. Tas var būt iemesls, kāpēc izšķīstošais ego un mierīgais prāts iet roku rokā.

Sākumā tas var notikt tikai dažu sekunžu laikā, bet, pamostoties tālāk, jūs pamanīsiet ilgākus laika periodus, kad jums nebūs domas, un jūs varat vienkārši klusēt, neuzskatot to par neērtu. Patiesībā klusums ir dziļa vara, kas nes spēcīgu un dziļu gudrību.

Pieņemšana aizstāj spēcīgo morālo spriedumu.

Patiesībā ir īpašs iemesls, kāpēc cilvēkiem, kas joprojām ir savā ego, ir ļoti nopietns, kritisks viedoklis par to, kas ir nepareizi vai labi.

Tas nedrīkst būt pārsteigums, ka ego, kas izšķīst, mazinās tendenci spriest par to, kā citi cilvēki dzīvo, nepareizi vai labi. Turklāt, tā kļūst par iekšējām zināšanām, kas mums pateiks, ka ikviena persona pasaulē dod vislabāko to apziņas līmeni, kurā viņš dzīvo!

LASI ARĪ: Uzticīgākās sievas, saskaņā ar Zodiaku

“Cilvēks” pazudīs

Ironiski, ja mēs ieskatāmies mūsu ego, mēs uzskatām, ka mēs esam mūsu doma vai tie, kas formulē analītiskus dialogus, kas katrā brīdī šķērso mūsu prātus. Tomēr, tā kā ego sabrūk, mēs sāksim saprast, ka šis „cilvēks” pats pazudīs.

Tas būs milzīgs solis šajā procesā, jo tas dos mums precīzu priekšstatu par garīgās atmodas patieso nozīmi un to, ko ego vēlas. Tad vairāk nekā jebkas cits netiks apšaubīts, nemierīgs, cīnījies vai analizēts. Jūs sāksiet vadīt augstāku inteliģenci.

Izzudīs vēlme būt “kādam”

Kādu dienu mēs sapratīsim, ka mēs esam pavadījuši lielāko daļu sava laika, lai pierādītu savu vērtību šai pasaulei. Šis ir posms, kurā mūs gaida brīvība. Tas ir posms, kurā mēs daudz īstenosim to, ko mēs patiešām vēlējāmies, balstoties uz mūsu ego vajadzībām un konkurenci.

Tāpat kā tendence salīdzināt sevi ar citiem, sadaloties ar mūsu izšķīdinošo ego, mēs sākam izjust atbrīvošanās sajūtu. Mēs sāksim redzēt sevi ar mainīgas perspektīvas acīm!

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Сергей</cite>

    Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!

Pievienot komentāru