4 Zodiaka zīmes, kuras sagaida bagātība 2022. gada oktobrī

Bagātība, finansiāli panākumi un uzvaras darbā un biznesā ir mūsu laimes pamats. Astrologi oktobrī analizēja zvaigžņu stāvokli un pastāstīja, kurai no Zodiaka zīmēm veiksies vairāk nekā pārējām.

Visas bīstamākās oktobra dienas būs mēneša beigās, tāpēc astrologiem bija daudz vieglāk nekā parasti analizēt pašreizējo situāciju. Jau 3. oktobrī Merkurs atbrīvosies no retrograde stāvokļa, kas atvērs finansiālās durvis visām Zodiaka zīmēm bez izņēmuma. Tomēr eksperti identificē dažas zīmes, kuras būs veiksmīgākas nekā citas.

Dvīņi

Dvīņiem Merkurs ir viena no vissvarīgākajām planētām. Šis būs ļoti labs mēnesis, lai mainītu virzienu. Dvīņi var izmēģināt savus spēkus, darotkaut ko jaunu. Astrologi iesaka nebaidīties no ainavu maiņas. Var doties komandējumos, sazināties ar ārzemju kolēģiem, iegūt pieredzi. Lai to izdarītu, nemaz nav nepieciešams lasīt grāmatas vai apmeklēt profesionālās pilnveides kursus. Pietiek tikai uzmanīgi ieklausīties gudrāku cilvēku padomos.

Ļoti iespējams, ka Dvīņi oktobrī izcelsies uz augšu visos virzienos. Viņi varēs nopelnīt vairāk un tērēt naudu saprātīgāk un efektīvāk.

Jaunava

Jaunavām spēcīgais Merkurs dos zaļo gaismu arī pašattīstībai. Šī planēta būtiski uzlabos šīs Zīmes pārstāvju atmiņu, paātrinās svarīgu lēmumu pieņemšanu un dos viņiem iespēju būt radošākiem pazīstamu problēmu risināšanā. Oktobris Jaunavām būs nozīmīgs un finansiāli svarīgākais rudens mēnesis.

Visticamāk, Jaunavas spēs atrast veidu, kā lieliski ieguldīt savus līdzekļus, lai turpmāk tos nepazaudētu. Astrologi atzīmē, ka oktobrī šīs zīmes pārstāvji var droši veikt dārgus pirkumus.

Lasi arī: 5 telpaugi, kuri attīrīs jūsu mājas no negatīvās enerģijas

Svari

Svari saņems zināmu atbalstu no Merkura, taču arī viņu galvenais patrons Venēra ir diezgan spēcīgs. Izrādās, ka Svari spēs kļūt produktīvāki absolūti jebkurā darba jomā. Ienākumu pieaugums gaida tos, kuri pastāvīgi brauc vai fiziski strādā. Lieliski panākumi un rekordi gaida sportistus, kā arī intelektuāļus.

Finansiāla veiksme nonāks arī līdz daudziem Svariem, kuri nodarbojas ar modes industriju. Tie ir modeļi, dizaineri, stilisti un tā tālāk. Ikviens, kas nodarbojas ar skaistumu, saņems spēcīgu motivācijas un iedvesmas lādiņu, kas neizbēgami radīs ienākumu pieaugumu.

Mežāzis

Mežāžiem Venera un Merkurs nav tie labākie palīgi, taču šo divu planētu ietekme ir ārkārtīgi nozīmīga. Tāpēc astrologi arī šos cilvēkus iekļāvuši finansiālo veiksminieku sarakstā. Personības, kas dzimušas Mežāža ietekmē, spēs sasniegt jaunu produktivitātes līmeni. Šis būs pārsteidzošs mēnesis jauniem sākumiem.

Tāpat Mežāži varēs izmēģināt kaut ko jaunu. Nakts gaismekļi uzlabos tavu intuīciju, lai būtiski samazinātos laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai. Šis būtu īstais laiks, lai mainītu kursu.

Šo četru Zodiaka zīmju pārstāvjiem ir liela iespēja kļūt bagātam, taču arī visus pārējos cilvēkus nevajadzētu norakstīt, jo kopējā situācija ir ļoti labvēlīga. Eksperti novēl visiem veiksmi un iesaka ievērot labklājības likumus.

COMMENTS

Leave a Comment