5 labākie veidi, kā attīrīt māju no negatīvās enerģijas!

Jūsu mājā ir arvien vairāk skandālu, katru rītu jūs piespiežat sevi izkāpt no gultas, nekas jums nepatīk – varbūt problēma nav pat tevī. Tikai jūsu mājai ir slikta enerģija, ko jūs vai kāds cits rada. Ja jums ir šādas aizdomas, neaizkavējiet mājas tīrīšanu uz nenoteiktu laiku.

Organizējiet vispārējo tīrīšanu

Tas nav tikai plauktu tīrīšana. Visi krāmi un nevajadzīgas lietas ir jāizmet. Veiciet revīziju mājā un sakārtojiet visu, ko neizmantojat. Dodiet vai pārdodiet visu, kas ir saglabājis savu izskatu, un izmetiet saplēstas, salauztas, novecojušas lietas, kas atgādina bijušo. Noslaukiet putekļus, nomazgājiet logus un spoguļus, izmazgājiet aizkarus, izsitiet paklājus sniegā. Ieviesiet tīrību, jo vispārējā tīrīšana ir atjauninājums un tīrīšana, kas tavās mājās nodrošinās laimi un jaunu, tīru enerģiju.

LASI ARĪ: Kā atkal satuvināties ar savu otro pusīti

Tīrīšanai izmantojiet sāli

Krievijā tika uzskatīts, ka sāls spēj absorbēt negatīvu enerģiju. Tīrīšanas laikā sagatavojiet vāju sāls šķīdumu un izmantojiet to visu virsmu, mēbeļu un trauku tīrīšanai. Nākamajā dienā atkārtojiet tīrīšanu, nomazgājot sāli ar tīru ūdeni. Izlej netīro ūdenī tualetē un lupatas, kuras esat izmantojis, sadedziniet vai apglabājis kaut kur tālu. Pēc tīrīšanas uzber sāli uz šķīvīšiem un ievieto katrā istabā, un pēc divām vai trim dienām apglabājiet to kopā ar šķīvīšiem.

Nopērciet iekštelpu augus

Telpaugiem jānāk krāmu vietā – tie absorbē kaitīgo oglekļa dioksīdu un rada skābekli, bez kuriem, kā mēs zinām, nekur. Ne visus augus var turēt mājās, piemēram, stingri aizliegts bērnu istabā ievietot monsteras, fikusus, difenbahijas, oleanderus, kaktusus un citus augus. Turklāt floristi bieži pārdod skaistus augus, kas patiesībā ir indīgi, piemēram, alokazija, azālija, antūrija un citi. Bet vijīgus un kāpelējošus augus nav ieteicams turēt neprecētas meitenes mājā.

LASI ARĪ: Dārzeņu kopējās stādīšanas noslēpumi

Pakariniet zvaniņu

Nopērciet zvanu un pakariniet to virs ieejas. Viņš aizvedīs ļaunos garus, kas cenšas iekļūt jūsu mājās. Pirms jūs piekārsiet zvanu uz durvīm, staigājiet kopā ar to pa visām telpām, skatoties uz attālākajiem stūriem, labi iezvaniet to, it īpaši pie spoguļiem, pie logiem un durvīm. Pēc ekspertu domām, šo rituālu var papildināt, tīrot māju ar apgaismotas sveces palīdzību, kas tiek veikts tieši saskaņā ar to pašu principu.

Uzlabojiet interjeru

Jebkurš atjauninājums radīs mājai jaunu, tīru enerģiju. Ja jums nav laika vai vēlēšanās pabeigt renovāciju, daļēji atjauniniet interjeru, piemēram, pakariet jaunus aizkarus, nomainiet dīvānu spilvenus, nopērciet vienu vai divas gleznas dzīvojamā istabā, nomainiet gultas pārklāju un spilvenus uz gultas, ievietojiet vannas istabā jaunu paklāju. Pēc pirmās iespējas organizējiet remontu mājā, kas rūpīgi “tīra” enerģiju.

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru