5 telepātiskās pazīmes, ka viņš domā par jums

Ja kāds vienkārši domā par mums, pat neko nedarot, mēs par to varam uzzināt! Ir piecas vienkāršas pazīmes, kas norāda, ka esat stingri apmeties kāda galvā – un viņa sirdī.

Visas 5 telepātiskās pazīmes, ko viņš domā par jums, ir šajā materiālā.

# 1 Jums uzbrūk žagas

Ja jūs žagojaties, tas nozīmē, ka kāds domā par jums vai apspriež jūs. Un varbūt pat sūdzas, ka jūs nezvanāt ilgu laiku vai nepievēršat uzmanību.

# 2 Jūs pastāvīgi ieraugat baltas spalvas

Ja jūs redzat baltas spalvas visur, tā ir vēl viena skaidra zīme, ka kāds domā par jums. Protams, jums nevajadzētu piešķirt lielu nozīmi mazajai baltajai spalvai, kuru jūs reiz satikāt savā ceļā, bet, ja jūs pamanīsiet izkaisītas baltas spalvas visur – nav šaubu, viņš domā par jums.

# 3 Jūs visu laiku atceraties par viņu

Šķiet, ka tas ir bez iemesla. Šeit jūs lasāt grāmatu vai skatāties filmu, sazinaties ar draugiem, darāt kaut ko savu – un pēkšņi domājat par viņu. Ko tas nozīmē? Tas notiek, kad viņš domā par jums un neapzināti nosūta telepātisku signālu, kas, protams, sasniedz jūs – un tagad. Tas ir, jūsu pēkšņas domas par viņu ir viņa garīgās domas par jums.

# 4 Jūs redzat viņu sapnī

Ja viņš nāk pie jums sapņos, tas ir nopietns jautājums. Iebrukums sapnī ir ļoti spēcīgs veids, kā atgādināt vai informēt par sevi, turklāt viņš var ar jums sazināties šādā veidā, it īpaši, ja parastā metode neizdodas. Pievērsiet uzmanību tam, ko cilvēks dara sapnī vai ko viņš grib – kā likums, tie ir viņa patiesie nodomi un centieni pret jums.

# 5 Jūs jūtat viņa klātbūtni

Pat tad, ja viņš nav blakus, jūs visu laiku jūtat viņa pieskārienu vai it kā viņš stāv aiz jums. Vai, piemēram, viņa balss – cilvēks nav tur, bet sajūta, ka viņš ir šeit. Tas notiek, kad kāds telepātiski tuvojas mums un nevēlas atstāt un atlaist. Ja jūs esat īpaši jutīgi pret šāda veida telepātisko iebrukumu, jūs pat varat sajust to smaržu – tāpat vien no attāluma.

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment