5 Zodiaka zīmes, kurām 2017. gadā visvairāk veiksies tieši mīlestībā

Couple embracing after party

Ugunīgā Gaiļa gads pilnīgu visu Zodiaka zīmju pārstāvjiem atnesīs alkas pēc dzīves, taču it īpaši pēc mīlestības, un visi galvenie debesu spīdekļi mums tajā arī palīdzēs! 

Viss, ka mums ir jādara – vienkārši jāieklausās sevī! Ja Jūs vēl neesat sastapuši savu otro pusīti, Ugunīgajam Gailim ir visas iespējas Jums palīdzēt to atrast un savest Jūs kopā!

Lasi vēl: Kas gaidāms 2017. gadā? Īpašs Horo***ps sievietēm

Ja Jums jau ir mīļotais cilvēks, pavadiet pēc iespējas vairāk laika kopā ar viņu, jo Ugunīgais Gailis Jums abiem var dot diezgan daudz kārdinājumu. Ja Jūs izturēsiet šo pārbaudījumu, pēc Gaiļa labvēlīgas ilgi nebūs jāgaida, tomēr ir 5 Zodiaka zīmes, kuru pārstāvjiem šis gads mīlestībā būs īpaši veiksmīgs!

5. Ūdensvīri šajā gadā, iespējams, satiks savu mūža mīlestību 

Ja 2017. gada sākumā Ūdensvīri vēl nebūs pieņēmuši gala lēmumu, diez vai viņiem tas gada pirmajā pusē arī izdosies, jo lielais skaits kandidātu uz viņu otrās pusītes vietu nedaudz sagrozīsies viņiem galvu, turklāt viņi paši vēl nebūs gatavi nopietnām attiecībām. Ja Jūs satiksiet savu otro pusīti, tad šīs attiecības pilnīgi noteikti būs ilgas un laimīgas. Tiem, kuri jau ir attiecībās, tās tiks pārceltas pilnīgi citā līmenī. Iespējamas pat kāzas, bērna piedzimšana vai mājokļa iegāde.

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, vai arī Tu esi šajā sarakstā un pārējās 4 veiksmīgākās zīmes mīlestības jomā 2017. gadā  

COMMENTS

 • <cite class="fn">Sulīgā Anda</cite>

  Par laimi, esmu lauva! Urā! Esmu mīlas pavelniece! Esmu diez gan seksīga un gudra, un smieklīga! Seksa šamane Anda gaida katru puisi, protams, ar labu izskatu un naudu! Raksturam nav nozīmes!
  Mīlot, Jūsu Sulīgā Andiņā

 • <cite class="fn">Sulīgā Anda to Sulīgā Anda</cite>

  Tev neliek mieru īstā sulīgā Andiņa?;)Tu gribi tak īstās sulīgās Andiņas Pežiņas suliņu padzerties?Gribi vai ne?;)

 • <cite class="fn">Lietuvēns</cite>

  Kas gan sagaida Lietuvēnu 2017.gadā? To, bezšaubām, nezin pat lielungs Lietuvēns….
  Cieņā, Lietuvēns
  ©Lietuvēns 1999-bezgalība ♡.♡

Leave a Comment