6 bīstami eksperimenti seksā, kurus nav vērts mēģināt atkārtot

1a

Sešus gadus atpakaļ ASV notika traģēdija – Tobijs Teilors neapzināti nogalināja savu sievu Kristenu, nositot viņu ar strāvu, kas nāca no fēna vada. Izrādījās, ka laulātais pāris tādā veidā “pielika uguntiņu” savām attiecībām, “uzlādējot” viens otru mīlēšanās laikā ar elektrošoka un sadzīves tehnikas aparāta strāvu. Taču tajā dienā vīrs neparēķināja, cik strāva ir spēcīga un viņa savdabīgā mīlestības izrādīšana izrādījās nāvējoša. Diemžēl līdzīgi stāsti nav retums.

“Cilvēka psihe ir spējīga sintēzei – jaukt un maisīt dažādas sistēmas uztveres,” skaidro seksa koučs Jekaterina Ļjubimova, kas izveidojis starptautisku tīklu “Treniņu centrs Sekss.rf”. “Piemēram, negausīgi cilvēki bieži vien neatšķir bada sajūtu no vientulības. Tā arī šajā situācijā ar bīstamu mīlēšanos pašsaglabāšanās jūtas jauc ar uzbudinājumu. Tas iespējams tāpēc, ka smadzeņu neironi, kas atbild par pašsaglabāšanos un dzimtas turpināšanu ir saistīti un aktīvi sadarbojas.” Portāla Ledi mail.ru autors uzskaitījis sešus bīstamākos seksa eksperimentus, kurus labāk jums nemēģināt.

 

Šķirstiet lapas uz priekšu, lai iepazītos ar raksta saturu! 

COMMENTS

  • <cite class="fn">arjx</cite>

    Cik nu bīstami, toties visai kaitinoši- kā, jūsu portālā ir nepieciešamība pēc katriem pāris teikumiem, “pāršķirt” lapas. Vai nav iespējams paiet pretim lasītājam un saprogrammēt sakarīgāk?

Leave a Comment