6 zīmes, kuras liecina, ka tevi atlaidīs

young businesswoman thought for laptop holding hands her head

Pagājušogad mani atlaida no darba pirmoreiz mūžā, tas bija šokējoši, sāpinoši un mokoši: Ko es tagad darīšu?

Mans vienīgais glābiņš – ja to tā var nosaukt – bija tas, ka es bez darba pabiju tikai 3 nedēļas, tādēļ nebiju vēl emocionāli ieslīgusi tajā visā. Tas bija tieši nelaikā jau no sākuma, gan es, gan mans boss par to zinājām.

Bet tur jau tā lieta: ne jau katra pirms nelaimes situācija ir tik acīm redzama; dažreiz tas viss notiek tik nejauši, precīzāk, nelaime uzrodas no nekurienes. Paturot šo prātā, es sazinājos ar Vikiju Salemu (Vicki Salemi), karjeras eksperti un grāmatas „Liela karjera lielā pilsētā” („Big Career in the Big City”) autori, lai noskaidrotu kā iespējams prognozēt laicīgi atlaišanu, lai varētu sagatavoties “spērienam”. Ja kāda no šīm zīmēm parādās tavā ikdienā, tev vajadzētu sākt meklēt jaunu darbavietu…

Šķirsti lapas uz priekšu, lai iepazītos ar raksta saturu!  


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Ienāc un satiec savu veiksmi: https://goo.gl/3OxSEu

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close