7 vīriešu slēptās seksuālās fantāzijas

seksualais

Par to ko visvairāk sapņo vairums vīriešu apkopoja portāls Zeltene.

Vīrieši – tālu ne paši runātīgākie radījumi uz planētas. Zeltene atklās Jums un pastāstīs par stiprā dzimuma pārstāvju apslēptajām seksuālajām fantāzijām.

 

 

‘Kaujas braukšanas laikā”

Vīriešiem – autovadītājiem – bieži gribās nedaudz vairāk efektu kustībā. Tieši tādēļ daudzi uzlabo savas mašīnas, palielinot zirga spēku daudzumu, lai trasēs varētu paātrināties līdz mežonīgiem ātrumiem.

Tāpat daudzi vīrieši sapņo arī par citām asām sajūtām braukšanas laikā. Kadri no pieaugušo filmām, vai arī kaut kas no Holivudas, kur sieviete kustības laikā „Slēpjas zem stūres”. Bīstamība, uzmundrinājums, kaut kas negaidīts, adrenalīns – visu šo gribas sajust realitātē, taču ne visi gatavi riskēt. Tāpēc pieņem arī mierīgākus scenārijus šai fantāzijai. Piemēram, sapņo par to, lai patstāvīgi apmierinātu sievieti izmantojot roku, nenovirzot uzmanību no trases, vai arī paprasīt, lai viņi partnera izģērbjas sēžot blakus sēdvietā.

 

„Kino uzņemšana”

Vairumam vīriešu patīk pētīt procesu no malas. Tāpēc ne reti gultas scēnās vīrieši bieži neaizver acis ciet, bet vēl labāk – ja ir liels spogulis, kur var novērot visas notiekošā detaļas.

Lasi arī: Galvenās lietas, kam vīrietis pievērš uzmanību seksa laikā. Tev tas ir jāzina!

Un vēlme mājās uzņemt intīmo video – samērā izplatīta vīriešu vēlme, kuru viņi ne vienmēr gatavi atrādīt savai iemīļotajai. Viņu fantāzijās rodas samērā ideālistiska glezna: skaisti kaili ķermeņi nodarbojas ar mīlestību, sapinoties istabas vakara krēslā.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!