Aktrise Skārleta Johansone atradusi savu dubultnieci – kā var būt tik līdzīgs cilvēks?!

Slavenā aktrise Skārleta Johansone var lepoties ar neparastu izskatu, tādēļ ir ļoti interesanti uzzināt, ka viņai ir atrasta līdziniece, ar kuru aktrise tagad pat ir satikusies!

Skārleta pirmo reizi uzzināja par savu dubultnieci, 72 gadus veco Geraldīnu Dodu, internetā. Dodas mazdēls internetā bija publicējis fotogrāfiju ar savu vecmāmiņu 22 gadu vecumā, un tev nāksies paskatīties divreiz, lai noticētu, ka tā nav Skārleta Johansone!

Pati Johansone pārāk bieži nelieto sociālos medijus, tomēr daudzi viņai “skandināja”, ka viņai ir atrasta dubultniece, tādēļ aktrisei vajadzēja palūkoties pašai.

Visi man teica: “Ak, šausmas, tev ir dubultniece!” Nekas cits man neatlika kā paskatīties, par ko visi runā. Un tā sieviete tiešām izskatās tāpat kā es.”

Lūk, arī pierādījumi, lai tu varētu novērtēt, vai tiešām tā ir:

Lasi vēl: Aktrises, kuras upurēja savu skaistumu lomu dēļ – #5 ir šausmīgi!

Tā kā Johansone saskatīja to pašu, ko saskatīja visi citi, viņa izlēma satikties ar šo sievieti.

Izskatās, ka viņas kopā ir pavadījušas labu laiku.

Viņa bija tik jauka sieviete. Bija ļoti forši viņu satikt – Doda ir no Arkanzasas, viņas meitai pieder bārs. Es noteikti došos viņu vēl apciemot – viņa ir vienkārši brīnišķīga!” saka Skārleta.

Avots: hellogiggles.com


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close