Šī sieviete izveidoja kleitu no laša asakām, un tā ir SATRIECOŠA!

Kāda sieviete no Aļaskas, iedvesmojoties no jūras pasaules, ir izveidojusi kleitu, kas sastāv praktiski tikai no laša asakām.

Šis interesantais Sintijas Gibsones veidotais dizains izskatās ļoti interesanti, un tāds ir tikai viens. Kā nekā – tā radīšanai bija nepieciešami četri gadi!!

Lasi vēl: Katrai Zodiaka zīmei piemērotākā kāzu kleita – astrologi par šo izvēli ir pārliecināti!

Gibsone šo četru gadu laikā lasīja no jūras izskalotās lašu asakas un pat lūdza vietējos zvejotājus viņai ziedot šo zivju asakas modes vārdā.

Pirmo reizi paskatoties uz šo kleitu varētu nodomāt, ka tā ir veidota no pērlēm, tomēr šos skaistos, krītošos 1920-to gadu greznojumus dizainere smalki veidoja no laša asakām. Viņa pati tos noslīpēja, notīrīja un izbalināja.

Jāatzīst, ka līdz rezultāta ieraudzīšanai manas domas par kleitu bija skeptiskas, tomēr tā ir vienkārši burvīga!

Avots: hellogiggles.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close