Alveja mājā: auga pazīmes un burvju īpašības

Alveja ir viens no visbiežāk sastopamajiem vietējiem augiem. Bet tikai daži cilvēki zina par tā burvīgajām un dziedinošajām īpašībām. Tiek uzskatīts, ka alvejai ir aizsargājoša maģiskā vara un aizsargā māju no negadījumiem.

Āfrikā šī auga lapas tiek pakarinātas pār ieeju mājā, lai novērstu katastrofu un piesaistītu veiksmi. Senajā Ēģiptē alveju uzskatīja par svētu augu. Tas tika celts kā upuris dieviem. Rietumos alveju uzskatīja par mīlestības un ticības simbolu.

LASI ARĪ: Visveiksmīgākās un visneveiksmīgākās Zodiaka zīmes

Kā izmantot mūsdienās alvejas burvju īpašības

  • Alveja ir labi mājās, kur bieži rodas problēmas, vai mājinieki bieži slimo. Kā saka bioenerģētiķi, nepārtraukti nepatīkami notikumi mājās un biežas slimības ir vājas bioenerģijas rezultāts. Alveja spēj tīrīt māju un stiprināt auru.
  • Lai pasargātu māju no ļaunajiem cilvēkiem, lāstiem un ļaunas acs, ieteicams žāvētu alvejas lapu pakārt pie durvīm.
  • Alveja tika izmantota, lai izgatavotu aizsardzības amuletus un talismanus. Šim nolūkam tika ņemtas un ievietotas maisiņā žāvētas saknes vai stiebriņi. Šo talismanu nēsāja ap kaklu vai slēpa apģērbu kabatās.
  • Tā kā alveja tiek uzskatīta par maģisku augu, kas piesaista mīlestību, tā tiek izmantota mīlestības burvībā kopš seniem laikiem. Slavens rituāls ar šī auga izmantošanu. Lai atbrīvotos no vientulības un kļūtu pievilcīgs pretējā dzimuma vidū, jums ir jānorauj 13 alvejas lapas, vienlaikus garīgi lūdzot piedošanu no auga. Lapas ir jāžāvē tumšā vietā. Trīspadsmitajā dienā lapas ir jādedzina, un pelni jāizkaisa uz sliekšņa pie mājas.
  • Alveja ir pazīstama ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Kopš seniem laikiem tā ir izmantota brūču dzīšanai, kā pretiekaisuma līdzeklis sāpju mazināšanai. Ķīnā psoriāze un bakas tika ārstētas ar alveju. Šodien alveja tiek izmantota kā efektīvs līdzeklis pret saaukstēšanos, sarautām vietām, migrēnai un bezmiegam. Lai ātrāk atbrīvotos no slimības, pacientam tika pakarināts kaklā maisiņš ar žāvētām alvejas lapām.

avots: dailyhoro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru