Andželas Perlas horoskops nedēļai no 2022. gada 13. līdz 19. jūnijam visām zodiaka zīmēm

Andžela Perla pastāstīja, kāda būs nedēļa no 2022. gada 13. līdz 19. jūnijam visām zodiaka zīmēm. Pēc ekspertes domām, daudzi no viņiem jūnija vidu atcerēsies vēl ilgi.

Kas tieši gaidāms – noskaidroja zeltene.lv  žurnālisti.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Auns nākamo nedēļu būs aizņemts tikai ar to, ka viņi kādam kaut ko pierādīs, tostarp tas ietekmēs viņu profesionālās spējas. Esiet sabiedriskāks un brīvāks, kā arī mēģiniet būt “uz viļņa”, iedziļinoties jaunākajās ziņās. Nākamajās septiņās dienās labāk tikties ar priekšniecību retāk, nedēļas nogali pavadīt pilnīgi vienatnē.

Vislabvēlīgākā diena būs otrdiena, bet nelabvēlīgākā – trešdiena.

 

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 21. maijam)

Vēršiem rūpīgi jāapsver katrs savs vārds un darbība. Esiet piesardzīgs un paļaujieties uz savu intuīciju. Labāk šajā laikā neklausīties apkārtējo padomos, pat ja patiešām uzticaties cilvēkam. Labāk visas savas problēmas atrisināt pašam, bez svešu cilvēku iejaukšanās. Pavadiet nedēļas nogali ar ģimeni un draugiem, kā arī atstājiet laiku tikšanās ar draugiem.

Vislabvēlīgākā diena būs ceturtdiena, bet nelabvēlīgākā – pirmdiena.

 

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņiem tuvākajā nedēļā vajadzētu atteikties no riska un piedzīvojumiem. Gatavojieties interesantām tikšanās reizēm un patīkamiem notikumiem. Jūsu hobijs var sākt nest jums peļņu.

Lasi arī: Kritisks kosmosa trieciens: līdz 12. jūnijam 3 zodiaka zīmes maksimāli tiks ievilktas ciešanu virpulī

Rūpīgi plānojiet savu dienu, par prioritāti izvirzot steidzamas un vissvarīgākās lietas. Neaizmirstiet atpūsties un atgūt spēkus, lai izvairītos no pārslodzes. Ieplānojiet nedēļas nogales tikšanos ar draugiem.

Vislabvēlīgākā diena būs trešdiena, bet nelabvēlīgākā – piektdiena.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu par pārējām zīmēm

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru