Ārsti nosaukuši vispieejamāko produktu pret vēzi

Jēlas onkoloģijas centra (ASV) speciālisti iesniedza datus par to, kas regulāri jāēd, lai novērstu vēža attīstību. Šajā nolūkā amerikāņu zinātnieki ierosināja nedēļā ēst tikai divas saujas riekstu. “Ikdienas lietošana valriekstu, mandeļu vai Indijas riekstu veidā samazina vēža risku,” Onkologu viedoklis Daily Mail.

 

Lasīt arī: Kādas ir dzemdību priekšrocības pēc 30 gadiem?

Kā uzzināja MedicalMorf, iedarbīgie rieksti pasargā no vēža pat relatīvi nelielā daudzumā – pietiek ar nedēļas devu divu sauju apmērā. Tajā pašā laikā pētnieki atzīmē, ka riekstu lietošana arī palīdz tiem, kuri jau ir slimi. “Valrieksti, Indijas rieksti un mandeles palielina par 46 procentiem izredzes izdzīvot tiem cilvēkiem, kas jau cieš no vēža,” teica zinātnieki. Pēc ekspertu domām, lielākā vērtība ēdamo riekstu ietekmē veselībai ir tā, ka tie kavē cukura līmeņa paaugstināšanos asinīs un samazina jau augstu glikozes saturu. Cukura līmeņa samazināšana korelē ar ķermeņa jutīgumu pret insulīnu un iekaisuma mazināšanu – tas viss palielina ķermeņa pretestību ļaundabīgu audzēju attīstībai.

Vēlāk zinātnieki apgalvoja, ka regulāra riekstu izmantošana ir lielisks veids, kā pārtraukt augstu kaloriju pārtikas produktu patēriņu un kontrolēt apetīti.

 

Avots: mir-press.com

Gunta Graudiņa


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close