Atklāts noslēpums: kā viņam likt tevī iemīlēties arvien vairāk!

love-couple
Vai tu zini, kā radīt tādu tuvību, kas liktu vīrietim tevi vēl vairāk iemīlēt ar katru dienu? Nu tev ir iespēja uzzināt šo noslēpumu un sākt justies laimīgākai attiecībās.

 

Lai tev būtu tādas attiecības, pēc kādām tu vienmēr esi ilgojusies, tev ir jāprot radīt patiesu tuvību ar vīrieti. Te ir domāta nevis fiziskā tuvība – bet gan tas, kas notiek starp diviem cilvēkiem, kad viņi jūtas pietiekami droši, lai atklātos emocionāli viens otra priekšā. Ir nepieciešami divi, lai rastos šāda tuvība. Te būs lietas, kuras tu vari darīt:

1. Radi nepieciešamo drošības sajūtu!

Kas liek vīrietim iemīlēties vienā sievietē un nevienā citā? Viņa ir vienīgā, kura spēj likt viņam justies pieņemtam tādam, kāds viņš ir – ar visiem viņa trūkumiem. Ja tu nespēsi viņam likt justies droši, viņš tā arī neatbrīvosies ar tevi… un nespēs dalīties ar tevi tajā emocionālajā tuvībā, kas ir nepieciešama noturīgām attiecībām.

Drošs veids, kā likt vīrietim justies droši, ir viņa nenosodīšana un viņa novērtēšana. Kad tu viņu nenosodi vai nekritizē, viņš jūtas tevis pieņemts. Viņš nejutīsies tā, it kā tu viņi atraidītu. No tā izrietēs tas, ka viņš jutīsies arvien ērtāk tavā klātbūtnē, līdz viņš apzināsies, ka tu esi tā sieviete, kurai ir jābūt viņa dzīvē.

Lasi arī: Vienīgais, ko vīrieši mīl vairāk par seksu, bet par to kautrējas runāt!

Pieņemsim, ka tavs vīrietis aizved tevi uz izrādi, kas izrādās patiešām briesmīga. Tā vietā, lai runātu par izrādes labākajiem momentiem, stāsti viņam, cik ļoti tu priecājies par to, ka viņš vēlējās kaut ko kopā ar tevi darīt un to cik lieliski ir vienkārši pavadīt ar viņu kopā laiku. Kad viņš jūt, ka viņa darītais ir tev pa prātam, viņš jutīsies tevis novērtēts un pieņemts tāds, kāds viņš ir. Jo pieņemtāks viņš jūtas, jo spēcīgāka veidojas tuvība.

Šķir otru lapu, lai lasītu pārējos padomus

COMMENTS

  • <cite class="fn">eko</cite>

    ka jus varat apgalvot ka kursh virietis jutas un iemilas?jums laikam baigie profesionalji te strada

Leave a Comment