Atnāc un ieskaties – šķiroto atkritumu savākšanas laukumos iekārtoti Grāmatu apmaiņas punkti

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a ir izveidojis Grāmatu apmaiņas punktus, dodot iespēju laukumos atnestām grāmatām ceļot pie jauniem lasītājiem.

Grāmata ir, un pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” cer, ka tā paliks nemainīga vērtība visos laikos – arī mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, tādēļ aicina ikvienu nekrāt putekļus uz grāmatām, kas novietotas plauktos, neizmest tās atkritumu konteineros, bet gan ļaut tām ceļot pie jauniem lasītājiem, nogādājot tās Grāmatu apmaiņas punktos. Šādu Grāmatas apmaiņas punktu galvenā priekšrocība ir tā, ka paņemot vai ieliekot grāmatu skapī, nav nekādu pienākumu citam pret citu – katrs interesents var ielikt skapī sev vairāk nevajadzīgu grāmatu un paņemt lasīšanai kādu no citu atnestajām grāmatām. No Grāmatu apmaiņas punktiem paņemtās grāmatas nav jānes atpakaļ.

Vērtējot iedzīvotāju atsaucību, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” cer nākotnē izveidot šādus punktus arī citās publiski pieejamās vietās.

Atnāc un ieskaties – varbūt tieši šeit atradīsi savu pērli!

Šķiroto atkritumu savākšanas laukumu darba laiks no plkst. 10:00 līdz 19:00, izņemot pirmdienas. Sīkāku informāciju par šķiroto atkritumu savākšanas laukumu darbību varat uzzināt:

apmeklējot mājaslapā: www.vlk.lv,

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru