Aunam pārpratumi, bet Svarus gaida daudzi izaicinājumi; Dienas horoskops 14. aprīlim visām Zodiaka zīmēm

Astroloģe Irina Bogdana brīdina, ka svētdien, 2024. gada 14. aprīlī, lielākajai daļai zodiaka zīmju jābūt modriem. Viņa dalījās ar prognozi par to, kas šajā periodā gaida katru zodiaka apļa pārstāvi un kam jāpievērš uzmanība.

Eksperta prognozi pētīja Zeltene.lv žurnālisti.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)

Auns šajā dienā var saskarties ar pārpratumiem un kritiku no apkārtējo puses. Tomēr tev nevajadzētu piekāpties visam tikai labu attiecību uzturēšanas dēļ. Ir svarīgi, lai tev būtu sava nostāja.

VĒRSIS (20. aprīlis – 21. maijs)

Vērsis šodien var saņemt ļoti ienesīgu piedāvājumu, un no tā būs grūti atteikties. Sākumā lietas var šķist vieglas un vienkāršas, taču var sagaidīt grūtības.

Lasi arī: Austrumu zvaigžņu prognoze nedēļai no 2024. gada 15. līdz 21. aprīlim: ja spēsiet tikt galā ar sevi, atradīsiet izeju no problēmām!

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)

Dvīņi šo dienu var pavadīt izklaidējoties. Tevi iepriecinās tuvinieki, kā arī draugi, kolēģi un vienkārši paziņas. Šis ir jaunu domu, patīkamu dialogu un perspektīvu laiks.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Vēzim piemīt liels radošs potenciāls, taču to var nenovērtēt visi. Tevi var sagaidīt pārpratumi, kas var negatīvi ietekmēt tavu garastāvokli.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)

Lauvas šodien var paveikt labus darbus, taču tie var palikt nepamanīti. Ir svarīgi saglabāt savaldību un nemēģināt neko pierādīt citiem.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment