Baumo, ka tenisā varētu atgriezties bijusī pirmā rakete Ana Ivanoviča

Ana Ivanoviča

Bijusī pasaules tenisa pirmā rakete  Ana Ivanoviča (33) gatavojoties atgriezties tenisa kortā, vēsta Serbijas mediji. Attiecīgi viņai jādodas uz startu WTA turnīrā Belgradā (16.-22. Maijs).

Tā būtu gada labākā tenisa atgriešanās!

Vai tiešām Ivanoviča plāno pārsteiguma atgriešanos?

Šīs baumas veicināja turnīra direktors Džordje Džokovičs (25 / Novaka Džokoviča brālis). Viņš  televīzijas šovā paziņoja, ka viņš vēlas turnīram piesaistīt lielu tenisa vēstnieku. Pēc jautājuma viņš apstiprināja, ka domājis Ivanoviču.

Un ko par baumām saka Bayern ikonas Bastiana Šveinšteigera (36) sieva Ana Ivanoviča? Viņu atgriešanās vēl nav oficiāla. Pirms dažām dienām viņa Instagram ievietoja savu fotogrāfiju ar tenisa bumbiņu. Viņa rakstīja: “Mana laimes atslēga? Seko savai kaislībai un neklausies tajos, kas tevi nesaprot. ”

Saskaņā ar Vācijas medija BILD informāciju Ivanovičs gan neplānojot atgriešanos tūrē.

Lasi arī: Detoksikācija – lielā ķermeņa attīrīšana ar tautas līdzekļiem

Ivanoviča saka: “Es joprojām esmu pateicīgs par katru atsevišķo atmiņu, katru uzvaru un katru mācību. Vienmēr sekojiet saviem sapņiem. Tas ir tā vērts.”

Ivanoviča karjerā WTA tūrē ieguva 15 titulus un 2008. gada 9. jūnijā pirmo reizi bija pasaules reitinga augšgalā. Neilgi pirms tam viņa bija uzvarējusi savā vienīgajā “Grand Slam” turnīrā Francijas atklātajā čempionātā. Kopš 2016. gada jūlija viņa ir precējusies ar Šveinšteigeru. Viņiem ir dēli Luka (3) un Leons (1).

Arī interesanti: Leģendārā krokodilu mednieka Stīva Ērvina dēls jau izaudzis un ir ļoti līdzīgs savam tēvam

Leave a Comment