Detoksikācija – lielā ķermeņa attīrīšana ar tautas līdzekļiem

Detoksikācija
Detoksikācija nav joka lieta! Sliktā ekoloģija, nekvalitatīvs ēdiens un ūdens, smēķēšana, alkohols un virkne citu iemeslu veicina dažādu kaitīgo vielu nokļūšanu mūsu organismā.

Kā samazināt šo piesārņošanos, un kā no tās atbrīvoties? Viens no veidiem – izmantot tautas līdzekļus.

Organisma attīrīšanu sāk ar zarnu traktu, jo tieši tur uzkrājas visi organisma “atkritumi”. Tāpēc jāseko, lai vēdera izeja būtu regulāra un nedrīkst pieļaut aizcietējumu.

 

Detoksikācija – padomi

* Ieteicams ēst meloni. Ja to nejauc ar citiem pārtikas produktiem, notiek gana laba zarnu trakta attīrīšana.

* No rīta tukšā dūšā vai vakarā pirms gulētiešanas jāizdzer glāze kefīra, kurā iemaisīta 1 ēdamkarote saulespuķu vai olīvu eļļas.

* Aptuveni 2–3 reizes nedēļā var veikt attīrīšanu ar ūdeni: ik pēc 3 stundām izdzert pilnu glāzi ūdens. Šī procedūra veicina toksīnu izvadīšanu.

* Labs līdzeklis organisma attīrīšanai ir svaigi spiesta kartupeļu sula. Maisījumā ar burkānu un seleriju sulu tā teicami izvada sārņus.

Lasi vēl: Nemaz nedomā uzsākt detoksikāciju, pirms neesi izlasījusi ŠO

* Divas reizes dienā ēdienreižu starplaikos ieteicams apēst pa 1 ēdamkarotei (kopā ar nelielu rupjmaizes gabaliņu un 1 glāzi vēsa ūdens) maisījumu, ko gatavo, sajaucot vīģes (300 g), žāvētas plūmes (300 g), žāvētas aprikozes (300 g), medu (100 g) un sasmalcinātas alvejas lapas. Maisījumu uzglabā ledusskapī.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru