Mammas miljonāres bērnu audzināšanas padomi

bernu-audzinasanas-padomi

Denija Džonsone uzauga nabadzīgā ģimenē, 17 gados piedzemdēja bērnu, 21 gadā kļuva par bezpajumtnieci un 23 gados nopelnīja savu pirmo miljonu.

 

Martā veiksmīgā biznesa sieviete, piecu bērnu mamma un vecmāmiņa vairākiem mazbērniem bija Rīgā un sava semināra laikā stāstīja par saviem bērnu audzināšanas principiem.

“Es braukāju pa dažādām valstīm, lai liktu vecākiem aizdomāties un nepieļaut kļūdas, kuras daudzu desmitu gadu garumā pieļāvuši ASV vecāki, audzinot savas atvases. Mūsu bērni ir tā paaudze, kurus jau var nosaukt par zudušajiem. Jo viņi ir raduši saņemt visu, ko vēlas jau bērnībā un, kad kļūst pieauguši, vienkārši “sēžas” uz pabalstiem” – teica Džonsone.

Šķir lapu tālāk, lai lasītu Denijas padomus bērnu audzināšanā:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close