Braucieni ar pajūgiem, sniega motocikliem un citas aizraujošas ziemas aktivitātes Igaunijā

Katrs gadalaiks ir īpašs, un ikkatrs gadalaiks piedāvā ko citu. Ik gadu ziemā iespējams izmēģināt pavisam neierastas un jaunas aktivitātes. Un mūsu igauņu kaimiņi piedāvā lieliskas ziemas izklaižu iespējas! Un vai ziema Igaunijā nesākas agrāk?

Lasi tālāk un atrodi sev piemērotāko izklaidi!

Braucieni suņu pajūgā

Vai esi kādreiz braucis suņu pajūgā? Tas ir kas tāds, ko esam redzējuši tikai filmās – nu ir laiks arī Tev kļūt par Holivudas zvaigzni!

Brauciena laikā redzamie sniegotie, saules apmirdzētie dabas skati iedvesmos ikvienu. Pajūgu suņi ir lieliski ceļa biedri gan vieglākiem, stundu īsiem braucieniem, gan vairāku dienu izbraucieniem. Jervseljas mežos šie braucieni tiek organizēti visa gada garumā, savukārt ziemā tie notiek arī Peipsivēres dabas aizsardzības rezervātā. Ugunskurs ir neatņemama šo izbraucienu daļa – meklē tajā mieru, sasildies un izbaudi gardu ēdienu, kas pagatavots uz īstas uguns. Braucienu ir iespējams noslēgt arī tradicionālajā krievu pirtī.

Brauciens ar sniega motocikliem

Izbrauciens ar sniega motocikliem draugu lokā vai kopā ar ģimeni izklausās jautri, vai ne? Dodieties visi kopā aizraujošā braucienā mežu biezokņos!

Izvēlieties sev piemērotāko izbrauciena garumu, sākot no 1 stundas līdz pat vairākām dienām, iekļaujot nakšņošanu un pirti. Braucieni notiek Kervemas mežu un lauku plašumos. Maršruts tiek pielāgots Tavām vēlmēm un spējām. Ņem līdzi 8 draugus! Neaizmirstama pieredze ir garantēta!

Tradiconālā dūmu pirts

Ja Tu labprātāk baudi ziemu, veroties pa logu, sasildies īpašā un aromātiskā pirtī.

Vana-Veromā dūmu pirts tradīcijas ieņēmušas nozīmīgu vietu UNESCO garīgās kultūras mantojumu sarakstā. Mooska saimniecībā vari izbaudīt šo seno igauņu mantojumu.

Šī tradicionālās pirts sesija ilgst vismaz trīs stundas, un tvaika pirts Mooska saimniecībā nakšņot var astoņas personas. Blīvo koka degšanas aromātu papildina pirtī kūpinātas gaļas, bērza slotiņu un pirts medus smarža. Pirts atrodas pie dīķa, kur drosmīgākie var atveldzēties arī ziemas periodā.

Vai vēlies iepazīt slēpošanas trases citās valstīs? Sāc vai turpini ar Igaunijas kalnu trasēm! Un tā kā Igaunija ir tuvāk ziemeļiem – tur biezā sniega kārta baudāma ilgāku laika periodu!

Valgehobusemē snovborda parks un kalnu slēpošanas nogāzes garums ir 230 m, platums 40 m, bet augstuma starpība starp kalna virsotni un pakāji ir 30 m. Ērtībai kalnā ir jauns pacēlājs. Šeit ir arī olimpiskās disciplīnas sacīkšu trase, kur azartiskākie slēpotāji var izmēģināt savas prasmes.

Vīmsi kalnu parks ir augstākais kalns Tallinas apkārtnē. Tā nogāze ir 50 m gara un 36 m augsta. Vīmsi kalns piedāvā aktivitātes ģimenei visa gada garumā. Šeit bērni var iepazīt sniega sporta veidus, bet vecāki atcerēties jaunību un baudīt ziemas priekus kopā ar bērniem. Kalnu parka apmeklētāji var gan slēpot un braukt ar sniega dēli, gan šļūkt lejup no kalna uz piepūšamās kameras. Šeit ir arī speciāls sniega parks freestyle slēpotājiem un snovotājiem.

Igaunijā ir arī daudz lielisku SPA, kuri ir īpaši vilinoši šajos gada aukstākajos mēnešos. Meklē tos un citas ziemas aktivitātes šeit: https://www.visitestonia.com/lv/

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru