Čalis ar iekšām – viņš mierīgi turēja šo zīmi, kamēr dāma viņu mēģināja apsaukāt

Kamēr “valodas protestētāji” gāja savā gājienā, šis vīrietis mierīgi stāvēja ar šo zīmi (Karla Marksa citāts), un pacieta apvainojumus no vienas  dāmītes.

Internetā parādījies video, kurā kāds vīrietis valodas protestētāju gājiena laikā stāvēja malā, un rokās turēja zīmi ar tekstu: “Nezināt tās valsts valodu, kurā dzīvo, var ciemiņš, idiots vai okupants, kurš uzspiež savu valodu”! Tas ir Karla Marksa citāts. Šādas teksts ļoti nepatika kādai no garāmejošajām protestētājām, kura visādi centās vīrieti aizvainot. Viņa viņu apsaukāja par fašistu, kurš gribot provocēt cilvēkus.

Lasi arī: Egils Līcītis: Pilsētniekiem atvērušās acis, kā saimnieko pilsētas tēvi

Viņa pat atrada iemeslu piekasīties vīrieša gredzenam, uzskatot, ka tas ir fašistu simbols.

Šķir otru lapu, lai apskatītu video 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • Aija

  Atceros šo puisi no skolas laikiem! Viņš nekad nav mainījis savu pārliecību un nekad nenodos savus ideālus! Viņā ir spēka avots un mums jāņem piemērs no viņa!

  • Indra Ermansone

   It ka jau taisniba ir…tacu nekad neviens neiedziljinas pasha lietas butiba. Viss ir normali-kas seit dzivo tam jazin valoda,ja pec tautibas esi krievs tad nav svarigi,ka esi te dzimis,audzis,strada,maksa nodokljus-tik un ta nepilsonis…tad vel ta karsta diskutesana un diskriminacija…Ok,bet kadelj jacies berniem un jauniesiem? Ja berns aug gimene,kura runa krieviski,tad ka lai vinjs iegust izglitibu sev svesha valoda? Labak butu pastiprinajusi valodas apguvi izglitibas iestades. Citadi mums draud jaunas paaudzes ar 50% dumpinieku un agresoru. Bet tam jau musu valstij nepietiek lidzekju…nebus ko premijas izmaksat…

 • Nadia

  Данная цитата никакого отношения к Карлу Марксу не имеет. Один фейк запустил, а остальные подхватили. Карла Маркса читать надо!

Pievienot komentāru