Detoksikācija – lielā ķermeņa attīrīšana ar tautas līdzekļiem

Detoksikācija – ko darīt no rīta

* No rīta, pieceļoties pusstundu agrāk nekā parasti, uzvāra 250 g ūdens, pārlej piemērotā krūzē un uzmanīgi pa malciņam dzer karstu. Pēc tam var pievērsties ierastām rīta procedūrām, taču jābūt gatavam, ka drīz vien zarnu trakts gribēs aktīvi atbrīvoties.

Ja šo procedūru veic regulāri katru dienu, jau pēc mēneša izdosies atbrīvoties no žultsakmeņiem, iztīrīt aknu kanālus, atbrīvoties no uzkrātajām masām resnajā zarnā.

* Sīki sasmalcina nomazgātus pētersīļu zaļumus, sakni sarīvē uz rīves. Visu ieliek katliņā, aplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens (ja masas ir mazāk, arī ūdens jāņem mazāk) un diennakti nostādina. Dzer no rīta pa pusglāzei. Kurss – 10 dienas. Pēc 2 dienu pārtraukuma kursu atkārto.

* Labu efektu dod rīsi. Procedūrai ņem 3 ēdamkarotes brūno rīsu un novāra pusgatavus. Pusstundu pirms rīsu ēšanas jāizdzer glāze ūdens, bet, kad rīsi apēsti, 4 stundas nedrīkst ne ēst, ne dzert. Šādi tos var lietot vienu nedēļu. Rīsi piesaistīs toksiskās vielas un izvadīs tās no organisma.

* Vēl viena metode ir organisma attīrīšana ar ābolu etiķi. Tīrīšanu nodrošina tas, ka etiķa sastāvā ir daudz mikroelementu un organisko skābju, kas piedalās vielmaiņas procesā. Ja vielmaiņa norit normāli, kaitīgo vielu un sārņu ir mazāk. Ābolu etiķi var lietot ar tēju (vēlams to saldināt nevis ar cukuru, bet medu) pa 1–2 tējkarotēm 3 reizes dienā. Kurss – 1 mēnesis. Pēc tam obligāti jāievēro pārtraukums.

Lasi vēl: Nemaz nedomā uzsākt detoksikāciju, pirms neesi izlasījusi ŠO

*Apsveicami, ja organisma attīrīšanās notiek dabiskā ceļā – atjaunojot un uzturot normālu vielmaiņu (metabolismu).

 

Kā panākt metabolismu

Lai to panāktu, jāievēro šādi nosacījumi:

– racionāls uzturs: vairāk jālieto svaigi dārzeņi, augļi, graudaugi; jāierobežo našķi un konditorejas izstrādājumi; gaļu ieteicams izvēlēties liesu; ne retāk kā reizi nedēļā iekļaut ēdienkartē zivis; nekādā gadījumā nepārēsties, ieturēt maltīti tikai tad, kad jūtams izsalkums;

– dzert tīru negāzētu ūdeni ne mazāk kā 2 litrus dienā. Glāze ūdens pusstundu pirms brokastīm veicina kaitīgo vielu un sārņu izvadīšanu;

– porcijas lielumam un tās kaloriju daudzumam strikti jāatbilst cilvēka fiziskajām aktivitātēm: jo aktīvāks dzīvesveids, jo vairāk var atļauties apēst.

 

Vēl 3 citi interesanti raksti par šo tēmu:

Ieraudzīju šos 2 detoksikācijas dzērienus! Aizstāj pilnvērtīgu ēdienreizi…

Ābolu detokss vien 1 dienas laikā izvadīs visus toksīnus, lieko šķidrumu, novērsīs aizcietējumus, atjaunos asinis, attīrīs asinsvadus!

Šie divi produkti no resnās zarnas izvadīs kilogramiem toksīnu. Kļūsi veselāks un enerģiskāks!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • […] Lasi arī: Lielā organisma detoksikācija. Tautas līdzekļi tā attīrīšanai […]

 • […] Lasi arī: Lielā organisma detoksikācija. Tautas līdzekļi tā attīrīšanai […]

 • […] Lasi arī: Lielā organisma detoksikācija. Tautas līdzekļi tā attīrīšanai […]

 • […] Lasi arī: Detoksikācija – lielā ķermeņa attīrīšana ar tautas līdzekļiem […]

 • <cite class="fn">Skolnieciņš</cite>

  Paldies Dieviem! Latvijā ir iesākusies masveida vakcinācija. Latvju Dievi ir sadzirdējuši manas lūgšanas. Sentēvu Dievi ir pieņēmuši manus ziedojumus un piepildījuši manas velmes. Latvju Dievi ir devuši iespēju mūsu brašajai tautai uzvarēt kovid-19 (covid-19) krīzi. Pašlaik visā Latvijā darbojas apmēram 862 vakcinācijas kabineti (avots: app.powerbi.com/view?r=eyJrIjo oiOTA4ZmM1YTAtNGU0My00NjQ2LTk1 MjEtMGUzM2ZmMzcxNGM5IiwidCI6Im RiYzkwMTJkLTYyOGItNDNkNC1iMTkw LThhNzMwZjdlMWU5NiIsImMiOjl9). Patlaban visā Latvijā ir atvērti vairāki liela mēroga vakcinācijas centri. Gan visos vakcinācijas kabinetos, gan šajos vakcinācijas centros jebkurš Latvijas iedzīvotājs var saņemt bezmaksas vakcīnu pret SARS-CoV-2 vīrusu. [Komentāra 1. daļa]

 • <cite class="fn">Skolnieciņš</cite>

  [Komentāra 2. daļa] Sīkāku informāciju par vakcinācijas norisi Latvijas Republikas teritorijā var izlasīt Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā: spkc.gov.lv/lv/jaunums/liela-m meroga-vakcinacijas-centri-gat avi-darbam. Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem plaši pieejama ir tikai VAXZEVRIA vakcīna, kuru ir izstrādājusi britu-zviedru daudznacionālā farmācijas un biotehnoloģijas līdere AstraZeneca sadarbojoties ar slaveno Oksfordas Universitāti. Šī vakcīna ir droša, laba un ērta. Imunitāte izveidojas triju nedēļu laikā kopš pirmās potes saņemšanas. Otro poti ir jāsaņem divu mēnešu laikā, lai šī vakcīna sasniegtu savu maksimālo efektivitāti. Šī mūsdienīgā un efektīvā vakcīna palīdzēs mūsu tautai un valstij uzveikt neganto kovid-19 (covid-19) sērgu.

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no sidrabbirzs</cite>

  [Komentāra 3. daļa] Pasargāsim sevi, savus tuvos un mīļos! Vakcinēsimies! Uzticamu un pārbaudītu informāciju par vakcinācijas procesu Eiropas Savienības dalībvalstīs var lasīt šeit: vaccination-info.eu/en/covid-1 19/covid-19-facts. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
  Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs
  #drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

Pievienot komentāru