Dienas zvaigžņu prognoze 2023. gada 18. martam

Lauva

Uz lietām jāskatās optimistiski, tad ātri atrisināsies izvirzītie uzdevumi. Iespējamas nepatīkamas sarunas, kas iedragās pašapziņu. Sestdien Lauvām nevajadzētu kārtot lietas. Pavadiet laiku ar cilvēkiem, kuri jūs mīl un iedvesmo pārliecību par jūsu spējām.

Jaunava

Sarežģīti uzdevumi tiek atrisināti vieglāk nekā parasti. Sestdien, 18. martā, Jaunavu priecēs paveiktā darba rezultāti. Sātīgas brokastis un pusdienas palīdzēs saglabāt aktivitāti. Nepārēdieties vakarā, lai izvairītos no diskomforta kuņģī un zarnās. Mēģiniet atlicināt laiku ģenerāltīrīšanai, iztīrīt skapjus, sakārtot ziemas drēbes un apavus.

Svari

Diena paies kustībā, iespējams, ceļojumā. Jūs uzzināsiet daudz. Esiet gatavi neparedzētiem izdevumiem. Neeksperimentējiet ar pārtiku un kosmētiku. Mūsdienās pastāv augsts alerģisku reakciju risks.

Skorpions

Ar peļņu un naudu saistītie jautājumi tiek veiksmīgi atrisināti. Ja rodas grūtības, izmantojiet vecos un jaunos savienojumus. Viņi ar prieku jums palīdzēs. Daudzi zīmes pārstāvji aizraujas ar interesantām lietām, viņi atradīs kaut ko sev tīkamu.

Strēlnieks

Īstais laiks sen iecerēta projekta īstenošanai. Horo***ps iesaka Strēlniekam izdarīt kaut ko lielu. Rutīnas darbi jāatliek. Ļoti noderēs tuvinieku padomi. Jums vajadzētu viņus uzklausīt, nevis uztvert kritiku kā personisku apvainojumu.

Mežāzis

Var notikt lielas izmaiņas dzīvē. Viņi nobiedēs dažus Mežāžus. Nākotne izskatās miglaina. Lai mazinātu trauksmi, jums jākonsultējas ar speciālistiem vai cilvēkiem, kuri to jau ir izgājuši cauri.

Lasi arī: Venēra Vērsī no 2023. gada 16. marta līdz 10. aprīlim: padoms kā būt aktīvākiem un pievilcīgākiem visiem Zvaigžņu zīmju pārstāvjiem

Ūdensvīrs

Nedalieties savās problēmās ar cilvēkiem, kurus labi nepazīstat. Atbalsta vietā vari saņemt kritikas porciju, kas pilnībā sabojās garastāvokli. Sestdien Ūdensvīram ieteicams darīt ko neparastu: doties ceļojumā, apmeklēt kādu netriviālu iestādi vai pasākumu.

Zivis

Radošums palīdzēs jums atrast izeju no strupceļa. Jūsu iztēlei un drosmei nav šķēršļu. Centieties maksimāli izmantot savu bagātību. Varat aizvērt vecus jautājumus, risināt ikdienas problēmas vai virzīt savus centienus uz attiecību uzlabošanu ar partneri.

Leave a Comment