Enerģijas vampīri: Kā viņus atpazīt un kā sevi pasargāt no viņu negatīvās enerģijas

Visbiežāk vampīri ir dvēseles dziļumos infantili cilvēki, kuri pieraduši risināt personiskās problēmas uz citu rēķina. Bieži vien enerģijas vampīrisms kļūst par nepieciešamību tiem, kas bērnībā nav saņēmuši pietiekami daudz mīlestības. “Izvilkt” cilvēku enerģiju un vitalitāti var arī vecāka gadagājuma cilvēki. Šai cilvēku kategorijai nav pietiekama spēka, un viņi neiebilst baroties ar tiem, kas atrodas viņu iespaidā.

Enerģijas vampīri tiek noteikti redzes laukā vairāku iemeslu dēļ:

 

agras grumbas un mūžīga neapmierinātība;

mīlestība pret skandāliem un intrigām;

vēlme novirzīt viņu rūpes un pieredzi uz svešinieka pleciem;

agresija, provokācija un spiediens komunikācijā;

jebkura vampīrisma galvenais uzdevums ir novest sarunu biedru līdz emocijām un negatīva, kas ātri iznīcina potenciālo upuri un piesātina agresoru.

 

Enerģijas vampīri: Veidi, kā aizsargāties

Labākā aizsardzība pret enerģētisko vampirismu ir biolauka stiprināšana, jo spēcīgus un aktīvus cilvēkus, kuriem ir līdera dotības, ir ļoti grūti pārsteigt. Tie, kas ir vairāk uzticīgi, maigi, nezina, kā atteikties, vai vienkārši baidās radīt neapmierinātību, ir vieglāk „uzķerties uz āķa”.

LASI ARĪ: 4 pazīmes, ka persona, kas ir ienākusi jūsu dzīvē, ir saistīta ar jums karmiski

Aizsardzība pret potenciālo “ienaidnieku” nevar tikt atstāta novārtā, jo vampīrs nežēlos savu upuri, un ilgstoša saskarsme ar viņu novedīs pie postošām sekām, slimības vai virknes problēmu visās dzīves jomās. Ar amuletu palīdzību jūs varat pasargāt sevi no negatīvās ietekmes.

Vēl viens efektīvs veids, kā aizsargāt, būs audzināt gribasspēku. Ciets raksturs palīdzēs atbrīvoties no pārmērīgas emocionalitātes, un enerģijas vampīrs vienkārši nespēj sasniegt to, kas viņam nepieciešams: atbildi.

Ar „uguns vairoga” palīdzību jūs varat pasargāt sevi no negatīvās ietekmes. Tas rada nepārvaramu barjeru, kas pasargā no jebkādas iejaukšanās.

Mūsu senči zināja, ka ir cilvēki, kas spēj atņemt viņiem vitalitāti, un, ja viņiem bija aizdomas par šādu „grēcinieku” sarunu partnerī, viņi savā kabatā turēja roku un rādija figu. Šāds vienkāršs žests palīdz atbrīvoties no apsēstības un izvairīties no agresora ietekmes.

Apgūt pašpārvaldi  ir vissvarīgākā lieta, strādājot ar vampīriem. Spēja ierobežot emocijas, ko nedrīkst vadīt manipulatori, un spēt pateikt „nē” pārāk obsesīviem cilvēkiem, palīdzēs izvairīties no nepatīkamas komunikācijas.

Arī interesanti: Enerģētiskie vampīri Zodiaka zīmju starpā

avots: dailyhoro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Svētais Skolnieciņš</cite>

    Vasaras tveice mūs pavada jau vairākas nedēļas. Saule sutīgi cepina. Visapkārt rosās dzīvība. Cilvēki bauda vasaru. Lai arī saslimstība ar Covid-19 (kroņvīrusu) ir mazinājusies, taču Covid-19 nekur nav zudis. Šis negantais vīruss vel joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību: veselību, dzīvību un labklājību. Tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Patlaban mūsu valstī ir pieejamas šādas vakcīnas: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech’s, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Visas mūsu valstī pieejamās vakcīnas ir labas, drošas un efektīvas. Raizēm nav pamata. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu tautu. Vakcinācija ir Latvju Dievu dāvana mūsu tautai. Izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju. Vakcinēsimies! Pasargāsim sevi un savus tuvos no Covid-19!
    Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
    Latvju Dievi mūžam viedi.
    #Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #svētezers

Pievienot komentāru