Fen Šui padomi tiem, kas vēlas atjaunot uguns dzirksti attiecībās

Ja pēkšņi jūsu attiecībās rodas tāda problēma kā kaislības trūkums, tad vienkāršs padoms no ekspertiem fen šui jomā palīdzēs jums to atgriezt. Ir pienācis laiks uzzināt, kā pagarināt attiecību kaisles momentus.

Izmantojiet sarkano

Sarkanā krāsa simbolizē uguni – elementu, kas ir atbildīgs par kaisles izraisīšanu starp laulātajiem vai starp tiem, kas dzīvo kopā zem viena jumta. Iekārtojot guļamistabu, izmantojiet vairāk sarkanos toņus, kā arī biežāk valkājiet šīs krāsas apģērbu. Tam vajadzētu palīdzēt. Šis padoms ir īpaši labs kopā ar citiem ieteikumiem.

Izmantojiet pareizās smaržas

Ja ļoti vēlies no jauna uzjundīt kādu mazliet izbalējušu kaisli, tad vari izmantot īpašu aromātu palīdzību. Vislabākie šajā ziņā ir citrusaugļi, kanēlis, roze. Guļamistabā nav nepieciešams likt rozes. Galvenais, lai mājā būtu vairāk nekā viena no šīm trim smaržām. Var izmantot vīraka kociņus, aromlampu – pēc saviem ieskatiem.

Novietojiet gultu pareizi

Ja jūsu gulta atrodas tieši spoguļa priekšā, tas var negatīvi ietekmēt attiecības starp mīļotājiem. Tas attiecas arī uz kaisles kā tādas izzušanu. Pārkārtojiet to, novietojot to pāri telpai, lai durvis un logs būtu sānos, kad guļat.

Lasi arī: Fin***u prognoze: kādā vecumā kļūsi bagāts saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi

Lasi arī: Jūsu ienesīgākais darbs saskaņā ar Zvaigžņu zīmi: darbs, kas jums atnesīs bagātību

Izmantojiet pārī savienotus talismanus

Piemēram, tas var būt divi gulbji, divi baloži. Novietojiet tos savas mājas dienvidrietumu stūrī vai novietojiet tos blakus gultai kopmītnē. Pārī savienotu zelta priekšmetu klātbūtne guļamistabā labi ietekmēs aizraušanos starp partneriem – talismana lomai piestāvēs pat vienkāršas sirdis no šī “ugunīgā” metāla.

Uzturiet mīlestības zonu tīru un sakoptu

Mīlestības zona ir ļoti svarīga vieta mājā. Ja tur ir panīkums un netīrība, tad attiecībās nevar būt ne runas par aizraušanos. Ja vēlaties atgriezties aizrautībā, noteikti pārbaudiet, vai šajā jomā nav problēmu. Iepriekš mēs runājām par to, kā sakārtot mīlestības zonu saskaņā ar fen šui noteikumiem.

Eksperti iesaka vienmēr atcerēties, ka ir daudz veidu, kā stiprināt enerģētisko savienojumu savā starpā. Atcerieties, ka mīlestība nav mirusi, kamēr starp cilvēkiem ir vismaz neliela pievilcība. Pat mazākā dzirkstele var izraisīt ugunsgrēku.

Leave a Comment