Horoskops 10. augustam – laba humora izjūta, stiprinās veselību!

Šodien esiet aktīvi. Droši sāciet jaunus projektus. Varat realizēt savus sapņus. Šīs dienas akmeņi: hrizoprazs, piena opāls, nefrīts, akvamarīns, ametists.

Auns

Diena ir labvēlīga jebkura nozīmīga biznesa uzsākšanai, aktīvai profesionālai un radošai darbībai, mīlestībai, koncepcijai, radošu ideju iemiesojumā, mājas uzlabošanai. Pat riskanti darbi būs veiksmīgi. Koncentrējieties uz galvenajām jomām un rīkojieties, ievērojot raksturīgo izturību un vienošanos ar jums.

Lasi arī: Kā uzlabot karmu un pārtraukt neveiksmes plūsmu: 5 veidi

Vērsis

Ietaupījumi un ietaupījums ir šīs dienas moto. Iespējamie materiālie zaudējumi. Pirmajā dienas pusē veiksmīgi notiks tikšanās un sarunas, vizītes, kontakti, lai gan vajadzība darīt daudz vairāk, nekā parasti. Dienas otrajā pusē ir iespējamas nelielas problēmas ar partneriem vai domstarpības ar priekšniekiem. Uzticība, kuru jūs izmantosiet ģimenē, palīdzēs jums atrast pareizos risinājumus svarīgiem jautājumiem.

Dvīņi

Nelabvēlīga diena darbam. Viss būs pret tevi. Intrigas, skaudība, negaidīti šķēršļi aizkavēs jūsu plānu īstenošanu. Var būt nepieciešams, palīdzēt draugiem, radiem vai ietekmīgiem cilvēkiem. Dienas otrajā pusē ir iespējams konflikts. Jūs tiksiet apsūdzēts par to, ko jūs neesat darījis. Šodien savstarpējās izpratnes pilnīgi nav.

Vēzis

Palielināsies Vēžu šarms šodien un būs vieglāk pārvarēt visus šķēršļus ceļā uz panākumiem jūsu personīgajā dzīvē. Nav izslēgta jaunu ideju rašanās, kas palīdzēs atrast jaunus ienākumu avotus. Šajā dienā, sievietes varēs parādīt visus savas maksimālās intelektuālās un garīgās spējas, bet nav nepieciešams darīt to, kas prasīs daudz emocionālā stresa, jo ir varbūtību nervu sabrukumam.

Lasi arī: Aiz harēma durvīm: kāda ir arābu sievu reālā dzīve?

Lauva

Šī diena notiks garīgā transformācijā, pārvarot šaubas, iegūstot mieru ģimenē. Iespējams vienošanās ar partneri, pārtrauktās draudzības attiecību atjaunošana. Klausieties iekšējo balsi.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru