Horo***ps 24. jūlijam – mīlestība atvērs sirdis!

Šodien mīlestība, līdzcietība un labdarība, būs īpaši aktīvas. Centieties, šodien, neko nenožēlot. Droši varat kontaktēties ar cilvēkiem. Varat nonākt pie atklāsmes. Šīs dienas akmeņi: lazurīts, dzeltenais korallis, perlamutrs, rozā pērles.

Auns

Vitalā aktivitāte sasniedz savu kulmināciju. Labi virzīties uz priekšu – dabiskais maigums un ārējais šarms palīdzēs atrisināt visa veida konfliktus. Neatsakieties no palīdzības, lai arī ar to var nepietikt.

Lasi arī: Vai jūs esat uz pareizā dzīves ceļa?

Vērsis

Pievērsieties šai dienai, lai detalizēti pārbaudītu savas dzīves sekmes un neveiksmes. Iespējams, ka jebkura aktīva rīcība izraisīs konfrontāciju ar citiem. Mēģiniet ierobežot saziņu. Jūsu paaugstinātā jutība un interese par visu, kas jauns un neizpētīts, var radīt bīstamus riskus. Varēsiet pārvarēt grūtības un šķēršļus, kas ir jūsu ceļā.

Dvīņi

Viss iecerētais var piepildīties. Kontrindicēta kolektīvā rīcībā. Atlieciet viesu uzņemšanu uz vēlāku, jo pašreiz neesat labākajā formā. Nevajadzētu pietuvināt sev neuzticamus cilvēkus.

Vēzis

Ja garīgā darba rezultātā jums būs iespēja atbrīvoties no vismaz vienas negatīvas raksturīgās kvalitātes, tas nozīmē uzvaru pār sevi un pilnības sākumu. Šodien jums būs jāstrādā vairāk nekā parasti. Attiecībās ar ģimenes locekļiem un tuviem cilvēkiem iespējamas pozitīvas pārmaiņas.

Lasi arī: 5 nežēlīgākās zodiaka zīmes: nekad nevajadzētu sazināties ar viņiem!

Lauva

Šajā dienā jūs varat droši ķerties klāt pat tiem gadījumiem, par kuriem jums ir visnopietnākā ideja. Jūsu optimisms un neatlaidība paaugstinās jūs citu acīs. Jebkādas tikšanās būs veiksmīgas: jums būs ļoti viegli atrast kopīgu viedokli.

Turpini lasīt nākošajā lapā…

Leave a Comment