Horo***ps 28.jūlijam – ieskaties sevī

Šodien centies atrasties balansā. Ļoti laba diena, lai nodarbotos ar uzkopšanu un SPA rituāliem. Šīs dienas akmens: turmalīns, čaroīts, smaragds, pērles (izņemot melnās).

Auns

Iespējams, ka šodien būs neērts stāvoklis, kas var radīt negatīvas pārmaiņas personīgajā dzīvē. Varbūt jums būs jāaizstāv savi uzskati, jāaizsargā savas intereses. Jūs nevarat ļaut kādam nospiest jūs. Mēģiniet būt pēc iespējas neatkarīgāki.

Vērsis

Aizņemta diena, kas notiks saskaņā ar dzīvības principu un pasaules uzskaites pārbaudes zīmi. Jaunas nepatikšanas vai atbildības slogs nav izslēgts. Nepatīkamas ziņas vai nepatiesa informācija var izraisīt kļūdainas darbības. Iespējamie finansiālie zaudējumi. Ir nepieciešams izslēgt nepamatotus izdevumus vai atcerēties savas finansiālās saistības.

Dvīņi

Šajā dienā var rasties vairākas problēmas, ko izraisa skaudīgu cilvēku darbības. Viņi varēs uzzināt, ko jūs vēlējāties noslēpt no nevēlamiem skatieniem. Šie notikumi var radīt negatīvas izmaiņas visā jūsu dzīvē. Dvīņu sievietēm vajadzētu ciešāk pievērsties saviem partneriem un pārskatīt savas attiecības, jo kļūdas un ilūzijas var radīt problēmas.

Vēzis

Šodien daudziem Vēžiem būs iespēja parādīt savu unikālo spēju noķert visu, kas notiek, lai prognozētu nākotni. Paaugstināta efektivitāte palīdzēs jums tikt galā ar visiem gadījumiem, jo ​​īpaši tiem, kuriem nepieciešama koncentrēšanās. Diena var būt pilna ar visiem pārsteigumiem, gan patīkamiem, gan ne tik.

Lasi arī: Mākslas darbnīca ģimenēm “Zelta zirgs”

Lauva

Zvaigznes iesaka precīzi plānot savu laiku. Ja jūs nezaudēsiet apņemšanos un ticat biznesa uzmundrināšanai, jūs sasniegsiet lieliskus rezultātus. Izvairieties no riskiem un fiziskiem spēkiem, kas var būt ļoti kaitīgi jūsu Vese***ai. Jums vajag pilnīgu atpūtu.

Jaunava

Dienu raksturo materiālie tēriņi, zaudējumi. Būtiski palielinātas izmaksas var saistīt ar atvērtāku dzīvesveidu, problēmām ar bērniem un vecāka gadagājuma radiniekiem. Esiet piesardzīgs, kontrolē visu, kas notiek profesionālajā un personīgajā dzīves sfērā. Tomēr jūs neuzņemat labumu.

Svari

Diena ir labvēlīga jaunu pasākumu plānošanai, atpūtai. Paļauties uz draugu palīdzību, klausieties viņu viedokli. Kopā ar viņiem drosmīgi plāno nākotni politikas, uzņēmējdarbības, jaunrades jomā. Noslēgtie līgumi un kontakti būs pietiekami stipri. Personīgā dzīve īslaicīgi iet uz fona, kas var izraisīt neapmierinātību ģimenē.

Skorpions

Iespējams, ka personīgā dzīve neaizņem pārāk daudz Skorpionu – radītā spriedze profesionālajā darbībā un finansiālajā situācijā prasīs lielu spēku koncentrāciju. Daudzu šīs zīmes pārstāvju Vese***a šodien būs viegli ievainojama.

Lasi arī:Saki šīs 6 frāzes sievietei un tu viņai liksi justies mīlētai un cienītai

Strēlnieks

Nelabvēlīga diena, kas saistīta ar dzīves līmeņa kritumu. Novērsiet lielus pirkumus vai komerciālus darījumus, kas prasa ievērojamus kapitāla ieguldījumus. Neuzņemies risku, uzsāciet piedzīvojumus, izcelieties no apkārtējās vides. Iespējamās problēmas, kurām nepieciešams kompromisa risinājums. Samaziniet kontaktus līdz minimumam, izslēdziet gadījuma paziņas.

Mežāzis

Ja jums izdodas izdzīvot dienu, lai izvairītos no skandāls ar savu saimi, lai pārvarētu citus šķēršļus – panākumi tuvākajā nākotnē ir paredzēti jums. Tā rezultātā jūsu plāni var mainīties. Iespējams, ka ļoti veiksies jūsu iekšējo plānu īstenošana.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra Horo***ps sola veiksmi mīlestībā, vienkārši nemēģiniet izklausīties auksts un neieinteresēts. Visos jūsu centienos labāk pieskarieties zelta vidum. Iespējams, šodien jūs varēsiet saprast tos sapņus, kas pēdējo reizi tev nav atstājuši.

Zivis

Pozitīvs zvaigžņu izvietojums ļaus jums parādīt savas spējas dažādās jomās. Palielināta veiksme, sociālisms, ātra reakcija. Bērnu intereses prasīs no jums šodien uzmanību un personisku līdzdalību. Visticamāk, šī diena ļaus jums panākt vienošanos ar partneri vai atrast mieru jūsu dvēselē.

Avots

Leave a Comment