Iemesli, kāpēc sievietes mēdz krāpt vīriešus

desyat-pruznakov-togo-chto-devushka-vam-uzmenyaet-620x350

Pateicoties aptaujai, kura tika veikta iepazīšanās portālā VictoriaMilan, tika noskaidrots, kāpēc sievietes krāp savus vīriešus. 

Šajā testā piedalījās vairāk kā 4000 sieviešu. Lielākā daļa daiļā dzimuma pārstāvju atzina, ka krāpa savus vīriešus tādēļ, ka vīrieši nepievērsa tām pietiekami daudz uzmanības, konkrēti laulātā narcisms un savu vajadzību apmierināšana seksa laikā. Pietam, 65% sieviešu nebūtu krāpušas, ja viņu partneri būtu atzinuši savas kļūdas un kaut cik censtos tās labot.

Sievietēm nepatīkami ir arī tad, kad vīrietis seksa laikā nenovelk zeķes vai arī pārbauda saņemtās īsziņas telefonā, guļot gultā. Starp citiem iemesliem ir pieskaitīts dīvains vīriešu ieradums – gulēšanas laikā pievelkot sev segu, stāsta laikraksts Dailymail.

Citi banālie iemesli, kurus uzrādīja sievietes – tas ir – “prelūdijas” un daudzveidības trūkums seksa laikā. Interesanti ir tas, ka pašas dāmas, pēc ekspertu domām, negrib neko jaunu uzsākt seksuālo attiecību laikā un, ja kaut kas nepatīk, tās labāk izvēlas krāpt.

81% aptaujāto sieviešu atzinās, ka ar citiem partneriem viņas jūtas brīvākas un daudz biežāk eksperimentē nekā ar saviem vīriem.

 

Avots: passion.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment