Istabas augi, kas attīra gaisu telpās; Veids, kā uzlabot veselību

Istabas augi

Istabas augi noder ne tikai skaistumam! Gaiss istabā ir daudzkārt piesārņotāks nekā uz ielas.

Daudzveidīgā sadzīves tehnika, plastmasas mēbeles, mēbeles no finiera, linoleja grīdas segums, paneļi, krāsas, tapetes un mazgāšanas līdzekļi, veļas pulveris.

Lasi arī: 10 augi, kas iemiesos mīlestību un ģimenes laimi jūsu mājās

Viss tas piesārņo gaisu dzīvoklī un biroju ar indīgiem savienojumiem kā, piemēram, toluols, fenolols, formaldehīds, ogļskābā gāze, azota oksīds un amoniaks.

 

 7 labākie istabas augi gaisa attīrīšanai telpās:

1. Istabas šeflēra jeb lietusarga koks – burtiskā ziņā radīta telpām, kurās smēķē. Šis augs brīnišķīgi neitralizē nikotīnu un darvu, šos savienojumus satur tabakas dūmi.

Istabas augi

2.  Zelta scindapsis (Epipremnum aureum vai Potos) attīra gaisu no benzola savienojumiem. Lielās lapas uzņem šīs vielas lielos daudzumos. Aug šis augs ātri, bet apliet šo telpaugu nepieciešams ļoti reti.

Istabas augi

 

3. Dracēna (Dracaena) neitralizē formaldehīdu. Šis augs likvidē indīgos formaldehīda gāzveida izdalījumus, kuri minimālā daudzumā, bet tomēr izplātās no lakas līmēm un finiera mēbelēm.

10in Dracaena Elegance Cane Scaled

 

 Lasi tālāk, lai uzzinātu par pārējiem augiem, kas attīra gaisu

COMMENTS

 • <cite class="fn">Brigita</cite>

  Neesmu nekāda lielā augu pazinēja, bet nu efeju točna nedrīkst nekādā gadījumā turēt dzīvoklī!!!

 • <cite class="fn">Brigita</cite>

  Tā ir kapu augs

 • […] Arī interesanti: Istabas augi, kas attīra gaisu telpās; Veids, kā uzlabot veselību! SPIED ŠEIT… […]

 • […] Arī interesanti! Istabas augi, kas attīra gaisu telpās; Veids, kā uzlabot veselību! SPIED ŠEIT… […]

 • […] Vēl interesanti: Istabas augi, kas attīra gaisu telpās; Veids, kā uzlabot veselību […]

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

  Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
  Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs

Leave a Comment