Istabas augi, kas attīra gaisu telpās; Veids, kā uzlabot veselību

Lasi arī: 10 istabas augi, kas iemiesos mīlestību un ģimenes laimi jūsu mājās

4. Hlorofits ( Chlorophytum) ļoti efektīvi uztver izplūdes gāzes. Tāpēc šis augs ir nepieciešams tiem, kuri dzīvo pirmajā vai otrajā stāvā.

Istabas augi

 

5. Dzels lapu paparde. (Chamaedorea elegans vai istabas palma ) aktīvi mitrina gaisu un filtrē kaitīgās vielas, ko izdala plastmasa.

chamaedorea_elegans

 

 

6. Efeja (Hedera helix)

1299486550_efeja_red

 

Lasi arī: Lai istabas augi augtu kā vēl nekad – pievieno tiem šo nepārspējamo barības vielu! Noderīga informācija!

7. Bendžemena fikus (Ficus benjamina) — Rekordists gaisa attīrīšanas ziņā. Fikus absorbē indigo vielu masu, tajā skaitā formaldehīdu., benzolu un amoiaku. Augs kā magnēts piesaista pie sevis putekļus. Paņemiet pāris augus no  dzīvokļa un ofisa telpām, un, lai jums elpot kļūtu vieglāk.

Istabas augi

 

Arī interesants raksts: 12 brīnišķīgi istabas augi, par kuriem tu vēl nezini. Mans sapnis – augs Nr. 7! Arī citi interesanti varianti! SPIED ŠEIT, lai lasītu! 

COMMENTS

 • <cite class="fn">Brigita</cite>

  Neesmu nekāda lielā augu pazinēja, bet nu efeju točna nedrīkst nekādā gadījumā turēt dzīvoklī!!!

 • <cite class="fn">Brigita</cite>

  Tā ir kapu augs

 • […] Arī interesanti: Istabas augi, kas attīra gaisu telpās; Veids, kā uzlabot veselību! SPIED ŠEIT… […]

 • […] Arī interesanti! Istabas augi, kas attīra gaisu telpās; Veids, kā uzlabot veselību! SPIED ŠEIT… […]

 • […] Vēl interesanti: Istabas augi, kas attīra gaisu telpās; Veids, kā uzlabot veselību […]

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

  Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
  Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs

Leave a Comment