Ja izdarīsi šo, vari gaidīt pamatīgu naudas pieplūdumu!

Tev būs nepieciešams:

Sarkanas apakšbikses
Skaista lustra
Tātad jums ir jādodas uz lielveikalu un jāiegādājas sarkanas apakšbikses un jāizvēlas tās pēc savas gaumes. Izvēlieties pašas, pašas skaistākās! Lai dvēsele skatītos un priecātos!

Atnākot mājās, paņemiet tās un sāciet… mazgāt!

Kāpēc gan mazgāt jaunu apģērbu?

Lai izdzēstu svešu enerģētiku no tām! Tikai iedomājieties, pār cik rokām gājušas šīs apakšbikses, līdz nonākušas pie tevis!

Kad apakšbikses ir izžuvušas, uzvelciet tās un nostaigājiet ar tām diennakti. Rekomendēju, ka visu šo laiku par naudu ir tikai labas domas jādomā. Piemēram: «Es – naudas magnēts! Lai nauda ienāk manā pasaulē!»

Lasi vēl: Rituāls, ar kura palīdzību tu spēsi piesaistīt naudu – pavisam vienkārši!

Viss! Tagad jūsu sarkanā apakšveļa būs pilnībā attīrīta. Jūsu apakšbikses tagad būs MAĢISKAIS BURVJU INSTRUMENTS tiecoties pēc naudas. Un tā, aiz loga ir jauns mēness, jūsu rokās ir sarkanās apakšbikses virs galvas ir skaista lustra un mēs varam sākt!

Skaļi kliedzam«APAKŠBIKSES UZ LUSTRAS – NAUDA MĀJĀS!»

Cik gan ilgi veļiņai ir jākarājas uz lustras? Šeit nav ierobežojumu. Minimums – diennakts, maksimums – mēnesis.

Draugi, es lieliski saprotu, ka šis rituāls var uzreiz neatnākt pie visiem, taču ar laiku. Bet es skaidri zinu, ka tas darbojās. Uz manas lustras arī kārājās sarkanas apakšbikses un pēc 3 dienām es saņēmu ļoti dārgu dāvanu!

Avots: lamp.im

COMMENTS

  • <cite class="fn">Liene</cite>

    Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums gada tumšākajās dienās? Algas diena vēl priekšā? Gada beigu prēmija gaidāma? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 500 eiro mēnesī ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies – aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! https://goo.gl/7XWSD3

Leave a Comment