Rituāls, ar kura palīdzību tu spēsi piesaistīt naudu – pavisam vienkārši!

Rituāls, kas palīdzēs tev tikt pie naudas, ir pavisam vienkāršs un ātrs, bet galvenais noteikums – ticēt tam, ko tu dari.

Rituālu vari atkārtot tik reizes, cik pašam tas šķiet nepieciešams. Mēs garantējam, ka tu pēc šī rituāla veikšanas ievērojami manīsi naudas pieplūdumu.

Rituāls naudas piesaistīšanai ar sveci

Šis ir viens no rituāliem, kas darbojas vislabāk. Tev būs nepieciešams:

Zaļa svece;

Mazs šķīvis (ieteicams zaļš, bet tas nav obligāti);

Sērkociņi;

Brūns papīra maiss;

Zīmulis (jauns, ko tu izmanto tikai rituāliem).

Kā veikt rituālu

Uz brūnā papīra uzraksti naudas summu, kas tev ir nepieciešama un iemeslu, kādēļ. Saloki papīru uz pusēm un uzliec to uz šķīvja. Pēc tam aizdedzini zaļo sveci un novieto to uz salocītā papīra. Ja gadījumā tev ir bail, ka papīrs var aizdegties, vari to novietot arī zem šķīvja.

Lasi vēl: Rituāls vainas sajūtas atlaišanai. Iesaka ekstrasense Aija Trofimova

Brīdis, kamēr svece deg, ir tas, kura laikā tu izmanto savu iztēli un vizualizāciju. Iztēlojies, ka tavās rokās ir nepieciešamā nauda, nedomā par to kā par kaut ko, kas notiks nākotnē – iztēlojies, ka tas notiek tagad.

Turpini darīt to pašu, līdz jūties laimīgs un apmierināts. Kad svece ir izdegusi, savāc sveķus un papīra maisu un ievieto to visu citā maisā, kuru ir iespējams aizvērt – paslēp šo maisu savās mājās vietā, kur neviens to nevar atrast.

Nākamajās dienās centies pozitīvi domāt par savām naudas problēmām un to, kā tās var atrisināt. Rituāls ir atvēris durvis pozitīvajai enerģijai, kas palīdzēs piesaistīt naudu, iespējas un veiksmi.

Avots: rituals-magic.blogspot.com


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. Anita
   • Kaimiņš

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close